Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    válasz sanyijedi #10324 üzenetére

    'ha [2 simmel használod] igen, és a hang és adat nem ugyan arról megy akkor nem fog működni' [a voLTE] - pedig, de. :K

    Nálam az 1-es sim a beszéd, a 2-esre van állítva a net jelenleg, és tegnap egymás mellett lévő 2 eszközzel teszteltem,hogy felhívtam egyikről a másikat, és szépen jelezte a teló, hogy HD a hívás, mint a fentebbi képen is linkelték.

    Fotók témakörhöz: (tudom, a fenti adatvesztéses esetben ez már utólag van, sajnálom, de) mivel ekkora tárhelyű eszközbe már jellemzően nem tesz a többség SD kártyát - és akkor az SD esetleges sebesség eltérésével a belső ramhoz képest, még nem is foglalkoztunk - így, a fotók a belső tárhelyre fognak elkészülni.

    Ha valaki nem szeretné a Google vagy egyéb cég felhőjébe tölteni a képeit, akkor vehet otthonra egy, pl. Synology által gyártott NAS-t, és annak a DS Photo alkalmazása képes arra, hogy az összes képet feltöltse az otthoni NAS-ra, amint a mobil wifit lát és akkor nem terheli az adatkeretet és mégis készül biztonsági mentés.
    Átgondolandó :)

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák