Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Icetee

    aktív tag

    válasz Corsa02 #1847 üzenetére

    Sajnos nem. Ilyenkor folyamatosan keresi a hálózatot és ezzel meríti az aksit.
    Nálam is volt már olyan, hogy otthonról elmentem (wifin lógtam) és a telefon végig a zsebembe volt. Jövök haza és a lépcsőházban vadul elkezd csipogni a készülék. Persze akkor vettem észre, hogy a wifi bekapcsolva maradt és amikor már a router hatósugaránál voltam rácsatlakozott végre és megkaptam az addig nem kézbesített üzeneteket. Mobilnetet nem használom, mert mindenhol van wifi ahol mozgok. Max akkor szoktam bekapcsolni, ha nagyon s.o.s. helyzet van és online kell hogy legyek.

    Valamelyik LG-nél olvastam ilyen energiatakarékos funkciót, hogy a cella információ alapján megjegyzi hol van wifi hálózat és csak akkor kapcsolja be, ha ott tartózkodsz. Más helyeket automatikusan kikapcsolja. A mienk sajnos ezt nem tudja. Egyszerűen elveszti a jelet és nem tud felcsatlakozni sehova. Próbáld ki hogy bekapcsolva hagyod, elmész valahova és lehúzod az állapot sávot és a wifi szimbólum zölden fog ragyogni Neked.

    mayo#51: Ha nem használod csak a wifit, akkor én a helyedbe GSM-re állítanám a hálózatot. Sokkal stabilabb lesz meg a térerővel sem lesz gondod és nem utolsó sorban az akkut is jobban kíméli ez a frekvencia.

    A képek szinkronizációját akkor megkérdezi, ha a Google fiókodat beállítód. De ha nem tenné a fiókoknál be tudod állítani hogy mit szinkronizáljon. Nekem 2 Google fiók is be van állítva és persze minden akart egyszerre. Gyorsan le is korlátoztam.

    [ Szerkesztve ]

  • migabi24

    nagyúr

    válasz Corsa02 #1847 üzenetére

    Jól látod, én már nem kapcsolgatom, és nem fogyaszt semmit szinte ha bekapcsolva hagyom

Új hozzászólás Aktív témák