Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CSIPÁSKANDÚR

    tag

    válasz kutga #342 üzenetére

    Tegnap bementem a Budapest XIII. Váci u.30 alatti Samsung központi bemutatóterembe hogy kézbe vehessem és a valóságban is kipróbálhassam a Galaxy Alpha készüléket.
    Kiállítva nincs,közölte az eladó. Van ugyan a raktárba a készülékből de nem bontják ki a dobozt mert ez drága telefon! Mondom,pont azért szeretné az ember kipróbálni,mielőtt megveszi. Kérdeztem tőlük hogy mit szólnának hozzá ha ők is minden fogyasztási cikket kipróbálás nélkül,látatlanba és kibonthatatlan kartondobozban vehetnének? Hűtőt,tévét,autó, mindent csak képről megismerve, dobozban vehetnek meg,kipróbálás pedig majd csak otthon. ( Persze ezzel nem is lenne baj hiszen én is vásárolok a netről új termékeket kipróbálás nélkül csak nyilván az egy más,olcsóbb árkategória.Ezért is jöttem én el személyesen ide. ) Hümmögés volt a válasz.....
    Nagyon bosszantónak és felháborítónak érzem az eljárást és a hozzáállást,hiszen vettem a fáradságot hogy én mint vevő eljövök a céghez és szeretném elkölteni a pénzem , mert ugye hol máshol tehetné ezt meg az ember legegyszerűbben ha nem az adott cég országos központi kirendeltségén. Ott pedig az eladók zéró kompromisszummal és megoldási lehetőség nélkül,egy mondattal küldik el a vevőket.......
    Egy remekül felépített világméretű brand ilyen apróságokon képes elbotlani. Nálam legalább is 100%-ban.
    Száz szónak is egy a vége. Ma reggeltől már a Sony z3 compact készülékkel kacérkodom ...

Új hozzászólás Aktív témák