Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Cryptmaster teszt

    gp A toll erősebb a kardnál – főleg, ha azt írjuk le vele, hogy mithrilpenge. De szavaink ebben a játékban nem csak acélt és varázserőt képesek megidézni, hanem az egész világ sorsát megváltoztatják.

Új hozzászólás Aktív témák

  • kmarci25

    veterán

    válasz vadkörte #19048 üzenetére

    Látszik, hogy nem volt még stock romon kívül más a készülékeden... :) Nem sértésként mondom, de tényleg. Én sem értettem soha, hogy miért jobb... Aztán mióta használom kiderült. Nem gyorsabbnak tűnik, hanem SOKKAL gyorsabb, miután ezek általában kipucolt romok, jóval inkább testreszabhatóak, a cm-ekben, miui-kban pedig olyan beállítási lehetőségek vannak, amiknek a stockban nyoma sincs. Szóval egyáltalán nem a kinézetről van szó. Én is moddolt romot használok, mégis úgy néz ki, mintha stock lenne.
    Egyébként a csicsához nem kell custom rom, az általad irt kezdőképernyő simán megváltoztatható, csak le kell tölteni egyet a play-ből.
    A kikapcsolásos dolog meg gyanús és csodálkoznék ha rom függő lenne. Ha így folytatódik lehet, hogy én elvinném szervizbe...

    [ Szerkesztve ]

    "There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

Új hozzászólás Aktív témák