Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsolto

    őstag

    válasz mrmrg #4625 üzenetére

    mrmrg, hotibi:

    Nem az Amoled, hanem a Pentile Matrix az, ami szerintem kicsit kiábrándító. Amíg nem láttam élőben, azt hittem, csak rinyálás, hogy szőrösek a kontrasztos vonalak. De amikor megláttam élőben, be kellett látnom, hogy valóban zavaró (pl. az email.ikon fehér borítékjának a felső, vízszintes élénél, vagy pláne az átlós vonalaknál, pl. a menü kisebb, fehér betűinél). Kicsit olyan érzésem volt, mintha egy sokkal kisebb felbontású kijelzőt néznék (mondjuk egy 320x480-as Ace 1-et) -- egyszerűen nem olyan szabályosak az élek, és ez a feliratoknál, betűknél még feltűnőbb. Ez szerintem az S Advance képernyőméreténél már láthatóan rontja az érzékelt felbontást.

    Az AMOLED színvilágával nincs sok bajom, a lányom Wave I-esének a kijelzőjét hamar megszerettem, bár tény, hogy kicsit természetellenesek az árnyalatai és a telítettsége is. Szóval amiatt nem lenne bajom az S Advance-szal. De őszintén mondom, hogy az Ace2-nek sokkal finomabb felbontásúnak tűnik a kijelzője, mert nem szőrösek az élek és a betűk. Úgyhogy ez, és az elég jelentős árkülönbség az Ace2 javára döntötte el a kérdést.

    Hát ennyi, bocs, ha hosszú volt :)

    Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

Új hozzászólás Aktív témák