Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • c64fanhun

    tag

    válasz sinus1 #2946 üzenetére

    Én is csatlakoznék; Szerintem nagyon számí miről váltott az ember az A50-re, mert ugye a jót könnyű megszokni. Előző telómhoz (vernee thor) képest az ujjlenyomat olvasó fejlődött, igaz nem sokat (azon hátul van), de nem ez volt a fő, kamerák ahoz képest brutálak, és szerintem ebben az árban ez nagyon jó. Az akkumulátor is megváltás, azóta használtam, 4. óra után már a padomban volt powerbankra dugva, és volt hogy kikapcsolt a telefon mire hazaértem + a töltés is hiába ment 2A-rel, 10 perc alatt ha egy százalék ment bele. Ezt meg reggel leveszem töltőről, és este is 25-30-cal teszem fel, ha meg ugye merülne, powerbank, és 2A-rel is gyorsan tölt viszonylag. A képernyő parádés, én úgy vagyok, hogy nem érdekel mekkora, lehet hatalmas, és kicsi is, csak minőség legyen ott, és nagyon ott van, ez az amoled eléggé szívemhez nőtt. Összességében pedig nem sokat fizetek érte havonta, és ahoz képest egy bomba jó telefon, csak egykét szoftveres dolgot lehetne javítani, de a kedves samsung talán dolgozik rajta:)

Új hozzászólás Aktív témák