Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KPistike

    aktív tag

    válasz #02683648 #880 üzenetére

    Nagyon köszönöm, Maestro! :R

    Kb. ugyanannyi ideje, amennyit Te töltöttél el a kereséssel, próbáltam rájönni, hol lehet ezt megoldani. Személy szerint az Akkumulátor alján lévő Nem figyelt alkalmazások közé igyekeztem valahogy felvenni, de ott egyetlen Google-féle alkalmazás jelenik meg, az Utcakép. A többi meg az, amit a Play Áruházból telepítettem.

    Igyekszem én is tapasztalatot megosztani, leginkább azon Fórumtársakkal, Akik szintén BT stereo eszközzel hallgatnak zenét utazás során. Mind a G4-en, mind eme A3-on egy - random - idő után szakadozást tapasztaltam a hangban, viszont telefonálás során ez - eddig - sosem fordult elő (ami lényeges lehet, Arctic P311-et kapcsolok a készülékhez). Mikor már nagyon zavaró volt, elindítottam az Eszköz karbantartását, és volt, hogy Optimalizálás aznapra megoldotta a gondomat, de olyan is, hogy alig tettem el az optimalizált telefont, ismét szakadozott a hang.
    Egyszer gondoltam egyet, és a gyorskapcsolóknál kikapcsoltam a Helyet - nos, azóta megszűnt a fent vázolt jelenség. G4-en is kipróbáltam, szerencsére ugyanaz az eredmény.
    Amit még mindig nem értek, hogy a "hiba" többségében nyílt közterületen - villamos-, busz megállójánál, Keleti főbejárata előtt - kezdődött; és bár metróban is gyakran előfordult, ha a szerelvénybe úgy szálltam be, hogy nincs hiba, teljes metrózás során sem lett.

    Szerk.: A zenehallgatás minőségére vonatkozó vitákat szeretném elkerülni, biztosan botfülem van :B , hogy eme megoldáshoz folyamodom - kérek Mindenkit, emiatt ne kössön belém, mint gipsz a fángliba! (És nem Erikre gondoltam, de Őt se piszkáljuk, ha lehet!) ;) Előre is köszönöm :R

    [ Szerkesztve ]

    K. P.

Új hozzászólás Aktív témák