Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz Redneck #694 üzenetére

    2 napja jelentek meg fotók a wccftech-en, amit tegnap átvett a guru3d is. Úgy tűnik nem lesz gond az ellátottsággal. (US-ben legalábbis :) )

    (#695) h1mpi: Hát ugyanolyan teljesítményért valóban nem éri meg váltani. De hát azt sosem érte meg, nem csak most.
    Nekem is 4790K van, (csak 980Ti helyett 1070), előrelépésként csak 1600X és felette jöhet szóba, alatta nem biztos, hogy gyorsabb is.

    (#696) Redneck: Igen, az órajelek miatt én is arra tippelek, hogy itt lesz a nagy csata. (Intel 4C/8T vs AMD 6C/12T), ami igazán érdekes lehet.
    Felette egyértelműen gyorsabbak, mint a Desktop i7-esek, ott intel oldalról már csak a méregdrága HEDT platform van.

    És amire nagyon kíváncsi voltam az a RAM támogatás. Korábban 2400MHz-es maximumot emlegettek, de úgy néz ki, gyorsabbakat is támogat. (Legalábbis G.Skill, és megy a Biostar x370-ben. Hogy milyen órajelen, az megint más kérdés :) )
    De úgy néz ki, ez majd az alaplapgyártókon múlik.

    (#697) h1mpi: Igen, új lapok, új biosok, és vásárlói szemmel hiába nincsenek nagy különbségek, mindig kiforratlanok az elsők, de aztán normalizálódik.
    A géphasználat nálam is meredeken csökkenőben van, mégis mostanában költöttem a legtöbbet gépre, mint amikor többet használtam/játszottam :)
    Ez a szar, mire az ember megteheti, hogy jó gépe legyen, nem lesz rá ideje használni :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák