Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Sziasztok,

    Van valami köztudott problémája a telónak? Anyumnak lenne ajándék, a jelenlegi már csak töltőkábelről megy annyira gyenge az akku, azután is hogy kicseréltem, de neki jó az úgy :F

    Félek tőle, mert böszme nagy teló, az enyém sincs ekkora, és neki már az is nagy, jóféle akciót kaptam rá, de érdekelne, hogy nincs valami olyan hiba ami gondot okozna, vagy olyasmi ami köztudott, de nem mindegyik modellnél jelenik meg, ezért érdemes lecsekkolni egyből?

    Olvastam lentebb hogy valakinek gond van a wifi sebességével, ez elég baj, és jegyeztem is hogy egyből csekkoljam ahogy megvettem a telót, más valami? Gps, kijelző hiba, melegedés?

    (Pl állítólag van AoD, na pl az előző telefont amit ajándékba vettem egy Samu A52S 5G volt, ami pöpec kis cucc, de az AOD töltés közben vagy a leg halványabb módban, nem kapcsolt ki teljesen, (jobb oldalt egy S10e, referenciának) ami amolednél hosszú távon beégéshez vezet, kicserélték újra, az is olyan volt, csak kevésbé észrevehetően, itt bal oldalt van az s10e) szóval ilyesmi hibára gondolok.

    Nagyjából semmire sem használja, minimális böngészés, néha egy kép, ennél tudom hogy többet tud, de a jó minőségű kijelző az ami szerintem bárkinek fontos.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák