Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • energiezolee

    aktív tag

    Sziasztok!

    Kb 4 nap alatt elolvastam az elejétől a végéig az összes hozzászólást itt! Szeretnék én is egy bő véleményt írni:

    Ha jól emlékszem kb március környékén vettem meg a telefont, de lehet korábban, tehát január. Én azonnal azzal kezdtem, hogy bl nyitás! Akkor ugye várni kellett 168 órát, és emlékeim szerint a 12.5-ös Miui volt akkor rajta és azzal használtam 1 hétig, míg a bl nyitás meg nem lett... Nem emlékszem az alatt egyetlen újraindulásra sem és fagyi sem volt! Miután letelt az idő és kinyitottam a bootloader-t azonnal xiaomi.eu-s romot toltam rá! Emlékeim szerint a 13.0.18.-as rom került rá. Mivel én még root-oltam is így utána le is tiltottam az updater alkalmazást, ami frissíteni szokta a ROM-ot és úgy használtam egészen november közepéig, de közben jött a Google féle Wallet-es szop@tás, ezért nagyon elgondolkodtam, hogy feltegyem a 14-es Miui-t, mert én szeretem használni a Wallet-et! Aztán néhány nap után rászántam magam a frissítésre bízva abban, hogy nem szívom meg és nem kell gyári visszaállítást sem csinálni... Tehát engedélyeztem a letiltott Updater alkalmazást és azonnal el is kezdtem letölteni a 14.0.9.0-ás ROM-ot, mely kb 5 perc alatt frissítette a jelenlegi szoftvert! Újraindítás után nagy meglepetésre minden működött! Azóta használom kb már 1 - másfél hónapja nagy megelégedéssel! A majdnem 1 éves használat alatt sosem volt egy fagyás és újraindulás sem, és most sem kellett ( ilyen nagy frissétés alkalmával sem) reset! A Messenger-es üzenetek nem megérkezése pedig nem telefon hiba, hanem Messenger hiba! Nagyon sokszor elb@sszák a frissítést! Én épp ezért egy régebbi verziót használok, szóval nekem kezdetektől fogva megjött minden üzenet! Kamera téren is nagyon elégedett vagyok, mert egy módosított appot használok amibe integrálva van a Leica mod, így gyönyörű képeket csinál! Frissítés utána már a Wallet is működik rendesen, szóval én maximális elégedett vagyok a készülékkel, pedig kb mindenre használom! Legalább 200 alkalmazás van rajta! Nekem a közelség érzékelővel sem volt soha problémám! Ez a nagy megelégedettség valószínűleg a xiaomi.eu-s romnak is köszönhető! Nekem 8/256-os verzió van és mindig is a virtuális gombos navigációt használtam a szoftveren és sosem volt bekapcsolva memória bővítmény!
    Reklámok egyáltalán nincsenek, mivel a root miatt van blokkolóm is rajta és természetesen az összes banki app működik rendesen! Gránit, Raiffeisen, OTP és még a McDonald's app is, pedig az nagyon nézi a root-ot és a bl nyitást! Bízom benne, hogy hardveresen sem fog lehalni egyik pillanatról a másikra... :C

    [ Szerkesztve ]

    Üdv : Energie Zolee

Új hozzászólás Aktív témák