Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fulár

    senior tag

    pilu01: Olvasd el egy mások telefon összefoglalóját.Akár Mi9t vagy Mi Note 10 Lite Stb topikjában!Ott részletesen le van írva a nyitási folyamat.Mindegyik Reco megbízható.Én személy szerint a TeamWint kedvelemDe az Orange Fox is kafa!De szerintem az még nincs erre a készülékre..Az Eu.Dev romoknál két hete alapfeltétel is,hogy a Recovery az elérhető legfrissebb legyen a Bootlopok elkerülése végett.Én viszont lehet maradnék gyári Romon.Az utóbbi időben az Eu.dev rom hemzsegett a hibáktól.Amennyit hibát gyomlált a heti frissítés közel annyit hozott is hétről-hétre!

    w580:Szerencsére nekem semmi gondom nincs a proximityvel.(Kopp-Kopp)Google playen van pár app külön a szenzor kalibrálására.Még régebben más telókon hasznátam is valamelyiket(Lg G3-Redmi Note 4)és működött.Legalább is javított a helyzeten!

    A Zsebmód valamilyen érthetetlen okból kimaradt.Pedig nem ártana mert sokszor észrevettem már,hogy az új lenyomat olvasó serényen dolgozik a melós gatyám zsebében!Ennek köszönhetően a Miui Biometric folyamat cumázza is az aksit serényen.

Új hozzászólás Aktív témák