Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tiszolczi

    csendes tag

    válasz Rhino82 #291 üzenetére

    Micsoda forgalom újévkor! :)
    Sebességben én nem vettem észre különbséget. Játékra nem használom, az alkalmazások pöccre, talán ami fura volt, amíg mindkettőt használtam, hogy a One UI ablakkezelése azért egy fokkal finomabb.
    Zenehallgatásra a Poweramp EQ-t használom már néhány éve. Egy vadászgép műszerfala lehet egyszerűbb, mint amennyi beállítás ebben a programban van. A lényeg a soksávos EQ, ami nem nyúl bele a hangerőbe, és egy DVC nevű funkció, ami megnöveli a dinamikát. Na ez a progi nem kapcsolódik a deezer-hez, így nem tudom használni. Már Samu-n is kellett hozzá ADB, megadtam amit kért, de a következő újraindításnál már nem volt jó. A másik tapasztalat pedig egy USB-s DAC/AMP párosítás volt. Egy ilyen párezres vacak USB-C - kisjack átalakító, csak van benne néhány chip, ami jót tesz a fülnek. A teló viszont nem ismerte fel. Rendeltem most egy nagyobb nevű cég hasonló eszközét, remélem barátok lesznek. Még régebben olvastam, hogy MTK prociknál lehetnek anomáliák, de az is lehet csak én vagyok béna. Egyébként analógban és BT-n is jó minőségű jelet ad le, így nekem oké.

Új hozzászólás Aktív témák