Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MiZo1990

    aktív tag

    válasz ZsyfKo #1984 üzenetére

    Én Hongkongra állítottam az arcalapú feloldás meg a témák miatt, így nincsenek hirdetések.
    (A biztonság kedvéért minden appban kikapcsoltam az "ajánlásokat"...

    Egyébként, én elsején vettem az Edigitálnál.
    Azért náluk, mert azonnal át tudtam venni és rengeteg webshopot megnéztem, de a garanciális feltételekben olyan hajmeresztő dolgok vannak, hogy "ne telepítsen frissítéseket, akkor sem, ha a telefon jelzi".
    Turbado esélyes volt még, de mire eljutottam oda, hogy megvegyem, náluk már nem volt.
    A történethez hozzátartozik, hogy szeptember óta vártam a Mi Store-ra. Legutóbb október végén voltam náluk, akkor november eleje volt a mondás. 30-án délelőtt hívtam őket, hogy akkor most mi a helyzet. Akkor ezt a hetet mondták, de kevlár verzióról semmilyen információ nem volt.
    Tegnap kora este jött az SMS, hogy akkor van piros, kék és szürke, de az armoured nincs kilátásban.

    Összességében nagyon meg vagyok elégedve a telefonnal, első dolgom volt a globál béta felpakolása.
    A kijelző szép, nincs fényszivárgás, az akksi elképesztő, a gyorsaság meg hihetetlen (Xperia Z5 Compactról jöttem).

    Bétában vannak pici hibák; villogó kijelző képernyőzárnál és néha elmegy a mobilhálózat használat közben (ez talán akkor csinálja, ha vált mondjuk 4G-ről 3G-re). Ez egy béta rendszer, nem kötelező használni, szóval nem panaszkodom.

Új hozzászólás Aktív témák