Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • v.attis

    őstag

    válasz varaki #5040 üzenetére

    Igen, azóta sokat olvasgattam és én is erre a döntésre jutottam, annyi különbséggel, hogy lehet elengedem a Poco-t, helyette valóban Xiaomi-ra váltok. Talán az jobban bírja...
    A fiamnak volt egy redmi 9-e, az nem volt kímélve egyáltalán, havonta törte az üvegfóliát, naphosszat youtube -ozott, majd egész éjjel töltőn hagyta. 4 évet bírt. Valójában most sincs semmi baja, csak betört a kijelzője.
    Ezzel szemben én úgy vigyázok a pocokra, hogy még piszkos sem volt soha és 2 év 3 hónap után az ujjlenyomat haldoklik, az nfc haldoklik, az akku már csak Arrow os alatt bír ki 24 órát biztosan. Nagyon nagy szerelem után rohamos romlás... mondanám, hogy csalódott vagyok, de ez még 56 ezerbe került anno, szóval ennyit megért még így is...

    Van tuti módszeretek Arrow alatt miui kamera vagy anx kamera használatra? Tudom, hogy rootolni kell, de használok banki appot, simple-t, efo bejelentőt, meg szinte mindenféle adminisztrációs alkalmazást és ezek biztos bele fognak kötni a magisk-be.
    A miui kameráből a videós stabilizálás meg a doku szkennelés nagyon hiányzik, nekem ezek napi használatban voltak. Gcam-en a stabilizálás nem olyan hatékony, szkennelni nem is tud. Utóbbira a Microsoft lens-el kínlódok, meg a Gdrive saját szkennerét, egyik sem olyan jó és nem olyan egyszerű, mint a miui cam.
    Egyedül ezek hiányoznak az Arrow os-ből. Nem akarom vissza rakni a Xiaomi.eu-t ezek miatt...

Új hozzászólás Aktív témák