Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Insolent

    aktív tag

    (#1) PAtr0n Gyere el szerintem nem fogod megbánni.

    (#2) Dragscorp Melyik listára karcoljalak a talánosra? :D Mintha nem tudnád ki csinálta a logót. :DDD

    (#3) Flashback Felkarcollak titeket. szerintem, ha nem lesz gépe Lamagranak akkor oda adom az én játékos laposom. Legtöbb gáma elsuhan rajta..

    (#5) nakos1212 Lesz egy masina ahonnan le lehet majd tölteni a gámákat a különböző verziók elkerülés evégett. Vannak Játékok amik nem mindenkinek futnak,de ettől ne csüggedj nem fogsz unatkozni. :K

    Jaja, látom megy a szervezkedés fuvar ügyben, csináljátok csak, tavaly két srác Pécsről vonatozott fel a legnagyobb hóba amikor az ítélet idő volt a magyar utakon..

    (#7) electrodoki Gyere gyere.. Jelentkezési határidő nincs, ha mondod hogy jössz felírlak, bár jó lenne biztosra tudni. De természetesen ha valami közbe jön nem tragédia.. Nincs senkinek sem bérelt helye cirka 30fővel számolok de ha jól emlékszem voltunk évekkel ezelőtt 40páran is.. (az mondjuk durva volt.. :DD ) ha fogynak az asztalok akkor még kunyerálunk innen onnan :B ..

    [ Szerkesztve ]

    " A bugyi nem a legjobb dolog a világon, de közel áll hozzá "

Új hozzászólás Aktív témák