Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #32577792

    törölt tag

    válasz blattida #7389 üzenetére

    Igazad van, kevertem a szárítógépes konkrét esettel, ahol egy kedves fórumtárs hozta el fel.
    A kései azt jelentette, hogy 6 hét után kaptam választ.
    Mindennek nevezhető, csak gyorsnak nem. Ugyanez a Beko esetében 2 napon belül történt, kettő esetben.
    Tudom, nem szerviz, és nem vonható párhuzam a kettő között - szervizelési gyorsaság és konkrét kérdésre adott ügyfélszolgálati válasz - de más tapasztalatom a kettő supportjával, szerencsére nincs.

    Tisztelt Ügyfélszolgálat!

    Egy szakmai fórumon felvetődött egy érdekes vita. Ez a szárítógépekről szólt, nevezetesen azon indult a történet, hogy az Electrolux csoport szárítógépeinek azonos méretű dobja van, ezért mindegy melyiket veszik, hiszen a 7kg-os termékbe is mehet a 9kg ruha. A kérdés az, hogy ez igaz-e? Mi történik, ha valaki betölt 9kg ruhát a max. 7kg-os szárítógépbe? Többletsúly esetén jelez, tilt a gép?
    Várom megtisztelő válaszukat.

    Tisztelt xxxxxxxxxxxxxxxxx!

    Azt tudom Önnek mondani, hogy a készülék specifikációinak megfelelő ruhamennyiséget érdemes használnia.

    A kései válaszért elnézését kérem.

    (#7390) Nagya21
    Nekem sem volt gondom a kocsi klíma kompresszorával 13 hónapig.
    Attól azért ne essünk már hanyatt, hogy egy nagy háztartási gép, mely elvileg tartós cikk, 1 év után is működik :) Tudom, hogy az Eluxot soha nem romlanak el, sose kell javítani őket, viszont azonnal javítanak és mindenből azonnal raktáron van a csere alkatrész :) ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák