Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #94529552

    törölt tag

    válasz flash- #6731 üzenetére

    Vagyis magyarul lerázott. Akkor a vízszintezése rendben lehetett, vagy azt is megnézték. Én erre azt mondom, hogy a problémát nekik kell megoldani, vagy mutassa meg a hogy a leírásban van olyan kitétel, hogy vásárolni kell hozzá extra dolgokat, hogy ne ugráljon vagy ne másszon ki mondjuk a fürdőből a konyhába. Az, hogy a mostani lábak mar rosszabb anyagból készítik, az az ő saruk. Ha nem tudják megoldani, akkor adjanak cserére jogosító igazolást, ugyanolyan értékben, mint amennyiért vetted. Az Orczy szerviz embere volt, vagy Beko képviselő? Én nem hagynám az biztos.

    [ Szerkesztve ]

  • #32577792

    törölt tag

    válasz flash- #6731 üzenetére

    Annyit nézz meg, hogy a gép sarkait próbáld meg erősebben nyomkodni/"rángatni", aztán az átlós oldalát. Nekem kb. ugyanilyen tüneteket produkált az AEG. vízszintben volt, viszont észrevettem ezzel a módszerrel, hogy némelyik lábnál van pici lógás, kotyogás. Ennyi elég volt neki a mozgáshoz. (sajnos szivattyúzás előtti lazítás, centizésnél olyan mozgásokat csinál a dob, - felpörgésnél és leállásnál is - ami szinte megkívánja az ilyen precíziós beállítást)

    Szőnyegre mintha írta volna valaki, hogy csak rosszabb lett utána. Azt nem tudom, hogy a plusz talpak, amire azt írják, hogy csillapítják a rezgéseket, használnak-e valamit, ezen én már gondolkodtam. Mondjuk az is érdekes, hogy ilyen rezonálás mellett, egy esetleg kevésbé jól lerakott járólap mit produkálhat. Gondolok itt a ragasztóra. Illetve még régen nem folyamatos masszát kentek alá, hanem középre egy adagot, lerakták, kopp-kopp és eloszlott alatta, de leszedve azért látszik, hogy a sarkok támaszték nélkül maradtak.
    Éppen emiatt én igyekszem a lapok közepére tenni a lábakat.

    De ha semmiképpen nem jó: reklamáció, csere kérés.

  • erdey_a

    őstag

    válasz flash- #6731 üzenetére

    mi is vettünk egy Bekot amikor a Samsung csapágyas lett. Aztán akárhogy raktam vízszintbe, akármennyi ruha volt is benne ki akart jönni a fürdőszobából. A samsungon kártyavárat lehetett építeni, ez meg a mosóporos dobozt is lerázta magáról. Vittük is volna vissza 3 napon belül, de a MM ragaszkodott hozzá, hogy lássa szerelő (persze jegyzőkönyveztük, hogy 3 napon belül bejelentettem). Szerelő 3 nap múlva jött, mondta hogy kuka. Adott papírt, azzal a MM már visszavette.
    Cseredarab nem volt, így vettünk DD-s LG-t. Nem bántuk meg.

    [ Szerkesztve ]

    Vérboci

  • blattida

    nagyúr

    válasz flash- #6731 üzenetére

    Mi az, hogy a mostani lábak rosszabb anyagból vannak? Ha valamelyik lába a gépnek repedt és ettől lett instabil (ez amúgy nettó hülyeség, ráadásul nagyon könnyen ellenőrizhető), azt ki kell tekerni és betekerni az újat. Ez mellébeszélés volt a részéről, jegyzőkönyv és csere, mivel nem javítják.
    Ez lengéscsillapító gondnak tűnik, nem is értem, miért nem bontotta szét a gépet a fickó... :W

    Most látom, hogy nem centrizést az általam javasolt takarítás azért megszűntette, így viszont végképp nem értem, hogy miért nem javította, ha már megbontotta. :F

    [ Szerkesztve ]

    Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

Új hozzászólás Aktív témák