Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nakivagyok

    tag

    válasz floratm #1155 üzenetére

    Máris-máris, csak közben meló is van...
    Ha egy szóval kéne jellemeznem, az a "Qvajó" volna, akit kicsit részletesebben is érdekel az első benyomás olvasson tovább :)

    Csomagolás
    Kicsit leharcoltnak tűnt, nekem is hozzácsaptak félúton (dupla csomagolás) egy EU-s adaptert, ami látszólag agyon van használva, de szerencsére nem lesz rá szükség mert EU töltő van a dobozban :)

    Doboz
    Szépen összerakott, prémium érzet. Nincs rajta egyetlenegy kínai írásjel sem, amin kicsit meg is lepődtem, de full angol minden felirat és a leírás is benne. Teló, tok, eu töltő (2.5A), usb-c kábel, sim tű, jack átalakító, leírás a doboz tartalma

    Készülék
    Veletech-en én is fogdostam, de mégis olyan mintha most látnám, tapiznám először, nagyon bejön, valamiért sokkal jobban tetszik, mint a kiállított darab, talán mert az enyém :D A tok nagyon jól passzol rá, korábbi telefonjaimnál nem igazán használtam semmit, de ezen szerintem rajta hagyom, jó a fogása, nekem kézreáll.

    Első bekapcsolás
    ~40%-os töltöttségen érkezett meg, magyar nyelv kiválasztása után a kezdeti üdvözlő szöveg és beállítások betűtípusa kicsit fura, főleg az ékezeteknél, de szerencsére máshol nincs használatban ez a font :)
    A rendszer gördülékeny, laggmentes, minden nagyon-nagyon gyors, de ezt el is vártam.
    Android verzió: 8.0.0 OPR1.170623.032
    MIUI verzió: MIUI Global 9.5 Stabil | 9.5.4.0(ODGMIFA)
    Rendszerfrissítés nincs, a legújabb van fent, az előretelepített programok frissítése után a 64 gb-ból 53 használható

    Újjlenyomat olvasó
    Eddig azt hittem tisztában vagyok vele mit jelent az, hogy villámgyors, de nagy tévedésben voltam, mert EZ az! Elég csak az ujjbegyemmel a másodperc tört részéig ráböknöm a leolvasóra és már fel is oldott. Ilyet korábban még nem tapasztaltam, nagyon jó :)

    Gesztusvezérlés
    Könnyen meg lehet szokni, nekem bejön, a szoftveres gombokat rühellem, jó hogy van ez az opció.

    Hálózat
    A helyen ahol jelenleg vagyok elég gyenge a Telenor térerő (nem a teló hibája), de a mobilnet stabilan hoz 22 Mbps-t. Böngészésben, letöltésben nem tapasztalható minimális lassúság sem. Majd kipróbálom full térerőn is.

    Multimédia, játék
    Ez még odébb van munka után lesz rá időm

Új hozzászólás Aktív témák