Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SztiviVander

    őstag

    válasz fap333 #10454 üzenetére

    Azért gondoltam hogy esetleg a rom-ban van valami gebasz mert a rom oldalán írta valaki hogy le akarta titkosítani a belső tárolót és nem ment neki. Valahogy éreztem a kettő közt összefüggést, persze lehet hogy nincs. De arra ha jól láttam még senki se válaszolt. Viszont a régi telóról is törölve a digitalizált kártyát és létrehozva egy újat már azon se megy. Letöröltem minden kártyát mindkét telón, töröltem az eszközöket e-bankban, újra aktiváltam a mixet, újra digitalizáltam egy kártyát rajta, de így se megy. És persze lehet hogy ez a KH sara, csak az a fura hogy tegnap a global romon még simán ment. Pár napja raktam fel rá az appot, bedigiztem egy kártyát, mentem fizettem, semmi gond nem volt. Tegnap átálltam erre az eu-dev -re és ezen ugyanez a módszer meg nem megy. Még jó nálam volt a táskám benne a bankkártyával. Az is lehet hogy egy bizonyos számú aktivált ( és/vagy törölt, mert azok se tűnnek el) eszköz után halódik le és azt épp ezzel a tegnapi aktiválással értem el. Ja és elolvastam a véleményeket play-en és tényleg mindenki szopik ezzel. Akkor bocsi itt a fölösleges hsz-ekért :( Grafnet ha gondolod nyugodtan töröld ki őket.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák