Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sn00PiG

    aktív tag

    válasz Declare #11588 üzenetére

    Hidd el, hogy tuti user error...

    Lassan fél éve megvan a teló, eddig kb 3-4x fagyott, ennyi idő alatt ez bőven belefér. 1x tettem újra a szoftvert, mert (mint később kiderült) az SPB Wireless Monitor hazavágta a 3G kapcsolatomat (ipmart-on is mindenki panaszkodik rá), illetve nemrég feltoltam rá a BZS féle Anna CFW-t.
    Eddig se volt túl sok gondom a telóval, de Anna óta megtáltosodott, pikk-pakk megcsinál mindent és full gördülékeny, pedig elég súlyosan tele van rámolva progikkal plusz témákkal (kismilliárd 3rd party ikonnal).
    A céges Galaxy S már 20-25 alkalmazás feltétele után durván lassult (pedig prociban is jobb az S!), S^3 alatt nincs ilyen gondom (kopp-kopp). Esetleg egy kis delay egy mappába lépés előtt, amiben van mondjuk 3Gb játék:P

    Egy szó mint száz: igen, védem is a Nokiát, mert mostanában divatt lett szídni, és valóban le van kicsit maradva a hú-de-eyecandy tapis oprendszerek között. De 99%-ban tökéletesen kiszolgál, és teljesen az igényeimre tudom szabni, rendszerezni.

    Belle-t meg nagyon várom, a nem-fix-méretű-widget megoldásra vagyok leginkább kíváncsi:)

    Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

Új hozzászólás Aktív témák