Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Evil Snowman

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz HaZse #101 üzenetére

    Zenelejátszó: android, wp7, ios és minden telefon egyideje le tud játszani, tehát nem mérvadó - itt arra gondoltam, hogy ha a saját száj ízed szerint akarod hallgatni a zenét kell egy EQ is, ami az alap droidban és WP7-ben nincs meg (én pl rühellem ha túl sok a mély)

    office fájlkezelő app: na ezt nem teljesen értem. Tehát: szövegszerkesztő, táblázatkezelő akar lenni? Mert a fájlkezelő számomra az nem office - igen itt a szövegszerkesztőre gondoltam csak elírtam :DDD

    Adatforgalommérő: véleményem szerint egy felesleges alkalmazás. Ma már szinte mindegyik net előfizetés korlátlan, max. a sebességet korlátozzák. Ha net-et használsz, akkor nem legyél feltöltőkártyás - ez lenne a helyes hozzáállás, de az ügyfelek nagy része nem ilyen sajnos. nekem korlátlan anet, szóval engem nem érint csak úgy gondolkoztam, mint egy átlag user

    Akkuhasználatmérő. Erre külön alkalmazás kell? Tudtommal mindegyik telefonon legalább a főképernyőn kint van az akkuszint - természetsen itt nem akis elem ikonra gondoltam, hanem aszázalékos kijelzésre. az sincs alapból a droidon meg a wp7-en :)

Új hozzászólás Aktív témák