Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pitiless_

    tag

    válasz manoarc #1393 üzenetére

    Az E71 nálam kb. egy napot bírt. Ez alatt azt értem, hogy reggel töltőről le, este mire hazaestem már kérte a töltőt... Az E72 ezzel szemben már jobban bírta, akár 3 napig el volt töltő nélkül, de aktív használat mellett két akkut lazán elhasználtam egy nap. (Tudom, extrém eset, de Huddersfieldből mentünk Londonba busszal, majd este vissza, közben Google Latitude GPS-el megtámogatva, msn, zenehallgatás, twitter, facebook, fényképezés.)

    A Desire - hogy ne csak jót mondjak róla - 4-6 óra alatt feladta a harcot.

    Amúgy miért nem képes egy 2009 év vége felé kiadott telefon meglévő gps mellett geokódolni a képeket? Olyan nagy mutatvány?

    Google Nexus S 4.0.3 <--> Samsung Omnia 7

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz manoarc #1393 üzenetére

    Ez is egy vélemény, meglátjuk, hogy mi fog a jövőben jobban elterjedni. Ha a tömegeknek qwerty-gombos, kis képernyős telefon kell, akkor az éli túl ezt a periódust, ha meg nagy kijelzős, mindenes tapifon, akkor az.

    Aki sátorozás közben annyit netezik, hogy 2 napot nem bír ki a mobilja, az meg is érdemli, hogy lemerüljön a telefonja 1 nap után. Amúgy meg az újabb nagy képernyős modellek ha nincsenek aktív nyúzásnak kitéve, ugyanúgy elmennek napokat, mint az E72. Nem az AMOLED kijelző fogyaszt ugyanis sokat (konkrétan kevesebbet fogyaszt, mint az ennél kisebbb LCD), hanem a CPU, amit viszont ugye idle-ben gyakorlatilag nem használsz.

    Halkan jegyzem meg, hogy a videón szereplő Galaxy kijelzőmérete nem 3", hanem 4", felbontása pedig 800x480-as. Ha ettől kifolyik a szemed, akkor szerintem nézesd meg orvossal! Az akkuteljesítménye ugyanúgy 1.500 mAh, ha nem gyilkolod, napokig kitart egy töltéssel.

    Félreértés ne essék, kiváló készülék az E72 (annak ellenére, hogy tulajdonképpen 2,5 éves modell), én magam is meg vagyok vele elégedve (többé-kevésbé, bár azért sok idegesítő dolga van), csak ne mondjunk már olyat, hogy ugyanennyiért vagy picivel többért nem lehet innovatívabb, jobban összerakott, hasznos funkciókban gazdagabb telefont kapni, mert kiröhögik az embert. Plusz attól, hogy nekünk ez jutott, még ne vonjuk már kétségbe a nagyobb tudású készülékek létjogosultságát. Nem tudom miért olyan nehéz elfogadni, hogy egyeseknek igenis hasznos funkció a mobilon netezés, attól, hogy Te esetleg nem használod. Én legalábbis nem nevezném az összes HTC, iPhone, illetve az új androidos platformok használóit egytől egyik "vérpistikének". Már bocs.

    Egyet mondok kettő lesz belőle: ne off-oljunk tovább! Viszont ne vegyünk sok időt alapul - 1 év múlva térjünk vissza erre a kérdéskörre! Meglátjuk mi lesz az irány.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák