Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • indeus

    csendes tag

    üdv! egy hete van meg a készülék. mgsm-től vettem 85-ért, szokásos áfa mentes számlával, 2 év nokia garival. a telefon nagyon jó. észrevételek:

    1. beépített böngésző szerintem jobb, mint az opera mini
    miért: az operában csak kétféle nagyítás van, az egyiknél semmit nem látsz az oldalból, a másiknál pedig túl nagy

    2. a divx 0.9.1 egy nagy fos
    miért: feliratot nem játszik le + ugyanolyan beállításokkal 100-150 MB-tal nagyobb file-t készítek UGYANAZZAL a programmal (XVID4PSP). így inkább maradok az MP4-nél

    3. a témák telepítése egyszerű, én erre a célra a symbianthemes használom, nagyon jókat találtam

    4. a microSD teljesen jól működik, bár szerintem kamu, hogy csak 8GB-ig kezel, mivel az SDHC class 6 már most van 16GB-ban és tuti megeszi a telefon, bár még nem próbáltam.

    5. nekem még nem fagyott le egyszer sem (100.07.76 firmwarrel)

    6. sokat telefonálok és egyelőre 4 napot is kibírt

    7. beépített szótárban idegesít, hogy csak 3 nyelvet kezel, az viszont jó, hogy bármikor cserélhető, ha közvetlenül onnan rácsatlakozol a netre

    8. navigációt még nem aktiváltam, gondolom attól kezdve 3 hónap, hogy aktiválom. vagy erre van valakinek valami jobb ötlete? úgy hallottam, hogy a garminnak van ingyenes térképszoftvere. bár az se zavarna, ha fizetni kéne érte, csak működjön rendesen.

    9. fehéret szerettem volna, de ez hivatalosan még nem jelent meg magyarországon, emiatt a magyar nokia nem vállal rá 2 év garanciát. az üzletekben kapható darabokra üzlettől függően általában 6 hónap garanciát vállalnak és nem magyar a billentyűzete, ráadásul kínából van. én úgy tudom _magát_ a telefont továbbra is a finnek gyártják és szerelik össze. (mondjuk ez meg is látszik, mert patent a készülék)

    10. sajnos a telefonra átmásolt sms-k feladóját nem írja ki, csak a számát, hiába van benne a telefonban. nincs kétszer egyik szám se, tehát nem tudom miért nem írja ki. érdekes viszont, hogy ami utólag jön sms, annak már kiírja a feladóját. erre vmi ötlet?

    ZSÍR KÉSZÜLÉK!!

Új hozzászólás Aktív témák