Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    Köszönöm mindenkinek az elismerést, de próbáljátok meg ti is. Már akinek van ilyene. :) Azért elmondok vmit, amit nem nagyon értek. A folyamat este nálam a beállításaim mellett ( bár lehet annak semmi köze hozzá ): Beállok ellövöm majd gyorsan törlöm az újammal kuka és újra mégegyszer ugyanúgy agyanabban a helyzetben mozdulatlanul. Ha letámasztom mondjuk akkor is. Nem értem, de sokszór a beégett, elcsúszott szar kép meglepő változáson megy keresztül. Vmit csinál a teló. Ez egy okosteló? :)
    Pár adat:
    Camera Pro (3.2.0): vaku(ki), éjszaka(exp.mód), folyamatos fókusz, természetes(effekt), fehéregyensúly(auto volt), képvezérlőnél éles max és alul az expozíció konpenzáció az iso-nak megfelelően állítom láthatóság szerint. Az egyetlen amit állítgatok meg az ISO jelenleg. És talán a kontraszt kicsit le meg a fény. ISO 200, sablonok, rázkódás védelem (magas : a beálításokban 3 fokozat van) És még annyit a beállításokban a képtömörítést 100%-ra állítottam. Itt van ilyen is. :) Pürévju mód stb...Persze nyilván kezdek rájönni az sem mindegy hova állok, ha fotózni szeretnék, mert a rossz szögből jövő fény szétlövi a képet. Legközelebb erre jobban fogok vigyázni. És szerintem lehet minimális fény mellett is sötét tárgyat lekapni világosan, mint az L920-nál kb élesen, ha az a fény megfelelő helyről jön. Na ezt fogom majd próbálgatni még. Sok sikert. :K

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák