Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fattyu

    veterán

    válasz WynNyback #148 üzenetére

    mérkéne????
    hót stabil használható amivel jött az enyém. Global. én csak a root miatt bactattam mert reklámirtó nélkül androidon sem tudok létezni. de maradt rajta a gyári rom csak root.

    Carlos Rey: nemtudom. ennyire én sem ismerem a piacot, de gondolom amiket a cikk végén ajánlgattak azok nem véletlen voltak említve. Amugy ez egy nagyon vékony mezsgye szerintem. akinek nagyon fontos a zene az jó eséllyel célszerszámról hallgat. Akinek igazán fontos afotózás az fényképezőgépet használ.

    Értem amit mondasz. csak egy telefonnál a fluid gyors rendszer, az appok megnyitása az alapfunkciók reszponzivitása és főleg ezek után az üzemidő sokkal előrébb van mint hogy a hang meg a fkép része. értem hogy az is fontos. de veszel-e egy szar telefont mert jó dac van benne? nemtom.

    Elfogadom én tényleg hogy másoknak más a preferencia meg nem az én véleményem és preferenciáim az igazság.

    szerintem ez a telefon ennyiért pofátlanság.

    szerintem.

    én ezzel befejeztem.

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

Új hozzászólás Aktív témák