Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lenry

    félisten

    válasz Lenry #37 üzenetére

    mert azt pl simán el tudom képzelni, hogy kaptál valami "tuti módszert" egy Vérpistitől, amiben valahol van egy szexi DNS cím, ami a Facebookos lekérésekre ezeket az üzeneteket adja vissza.

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

  • HiFiHobbi

    csendes tag

    válasz Lenry #37 üzenetére

    A routerbe van letiltva domain és IP szűréssel az összes szerverük. Az ISP mindent tagad és azzal elhajt hűségidő mellett, ködbért is elengedve, "ha szerintem ők nem tudnak szolgáltatni, akkor el lehet menni". A ködbért arra hivatkozva engednl el már balhéztam 3 helyen, központi ügyfélszolgálat, helyi ügyfélszolgálat, a szetrelőjük.

    Ha férges valamelyik eszköz, akkor az már csak a szolgáltató kábel modemje lehet. De azt addig nem cserélik, míg szerintük semmi baja. Mett ők úgy látják. Egyébként volt aki azt mondta a szolgáltatónál szivat valaki ezzel, nézzek utána kinek nem vagyok szimpatikus náluk, De ha egyszer másnál is van akkor vékkép nem értem hogyl ehet vslaki a szolgáltatótól.

    De jó hogy a telekomot emlegetet, mert egy másik illető, aki úgy van mint én, azt elhajtották azzal, fogadja el 2018-ba már mindenkinek van és alap, hogy a fosbok része az internet és nem fordítva.

    [ Szerkesztve ]

  • HiFiHobbi

    csendes tag

    válasz Lenry #43 üzenetére

    Elég sok olyan dolog van, aminek nyoma sincs a világhálón, darkneten se. Nem érdekes kicsit? Most töltsem fel ide egy olyan műholdas set top box kézikönyvét szkennerlve, amiről a világhálón semmit, de semmit nem találsz? Akkor az se létezik? Vagy a fosbokon betiltott devizahitelesek csoportjai. Mivel betiltották őket onnantól nem is léteznek devizás károsultak és földönfutók?

    Elég érdekes és már nagyon unalmas felfogás ez a "ha nincs fent a világhálón róla semmi akkor nem létezik az adott dolog, eszköz, esemény, történet, állítás" vagy a " ha nincs fent fosbokon valaki nem is létezik, élete és barátai sincsenek, nagy senki".

    Jó okom van annak hívni, aminek hívom. Több okom is van rá. Mert már rohadtul unalmas a semmibe nézése annak, akinek nincs meg az állandó cseszegetés legyen már mert tök jó. Meg a sok zombi amit okozott. De érted? Te vagy a szemét, szóba se állunk veled, meg dögölj meg, mert fent se vagy. Egy értelmes érv sincs nem hogy 10 mitől lenne jó és van értelme az egész szenny oldalnak. Mert az. Köze nincs közösségi oldalhoz. Csak annak lett kikiáltva és ha egyszer a média annak mondja akkor az kizárt ne lenne úgy. Mert a média az sose hazudik, sose tájékoztat félre és fél tényeket közöl azokat is elferdítve.

    [ Szerkesztve ]

  • sziliv43

    csendes tag

    válasz Lenry #46 üzenetére

    Az én gépem most is csinálja, ha a saját net előfizummal (PPPoE név/jelszó) használnám a netet. Ha az ismerőstől kölcsönkapott (mert nem használja most)PPPoE név/jelszó használom ugyanabba a routerba, ugyanazzal a géppel tudok netezi mindenféle üzenetek nélkül. Fordítsuk meg. Ha elviszem ugyanazt a routerem és a laposomat a saját net előfizummal (PPPoE név/jelszó) egy másik címre, láss csodát megy a net üzenetek nélkül. Amint visszaviszek mindent az eredeti címre nem. Viszont más előfizujával, más címére és nevévre írt előfizu meg megy minden mindenféle üzenet nélkül. Na ez az érdekes, amit én se értek mi a WTF van. :W :Y

    (#47)e-newsee:
    Elmondom nálunk mi a helyzet. Nálunk volt próbálva más Op rendszer, Linux, Android, Win7. XP, meg valami Java féle OS egy tv okosítóba. Másik géppel, másik eszközzel, tablettel, telóval, másik routerrel is ugyan ez van, volt. Hisz ha egy ismerős hozz az övét az is másik eszköz, OS, neki is jönnek ezek nálunk. Friss Op rendszerrel is ez van. Az üzenetek random jönnek itt is adott időszakba megszűnnek aztán újra jönnek, mint HiFi-nél. Azt nem tudom ő mit próbált mit nem. De a [#35-ös kommentjébe] írta ő is próbált több eszközt Op rendszert, routereket. Eredmény: ugyan az ott is.

  • Lenry

    félisten

    válasz Lenry #51 üzenetére

    ezért kellene látnunk az ipconfigot, vagy jó lenne látni, hogy hol és mi írta ki az ide berakott üzeneteket. a böngésző? vagy mi? ha utóbbi, akkor azt nyilván be kellett töltenie valahonnan, a böngésző címsorában látszódnia kell, hogy honnan. biztosan nem a facebooktól, hisz azt a kolléga blokkolta. ami megint csak felveti a kérdést, hogy hogyan. "a routerből" ezt a választ már láttuk, de milyen router? a consumer routerek kicsi százaléka képes csak oldalakat blokkolni...
    vagy megpróbáltál megnyitni egy oldalt és átirányított? ilyen is van, de akkor is látszik, hogy milyen URL-re jutottál.

    ti itt valami hülye összeesküvéselméletet raktatok össze, holott ez az egész egy sima technikai probléma, amit normális utánjárással már rég meg lehetett volna oldani, de persze könnyebb a gyíkembereket hibáztatni.

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

  • JoshaJosh

    csendes tag

    válasz Lenry #51 üzenetére

    Amiért milliónyi más dologról sem hallottál, például arról sem, hogy amit a történelem könyvben tanultál Árpád magyarjairól vagy akár Szent Istvánról, abból semmi nem igaz, de még a vesszők se, tényszerűen hazugság és könnyedén, adatokkal cáfolható.

    Ahogy semmi nem igaz abból, amit a Szent Koronáról tanítanak, már ha egyáltalán megemlítik.

    Ez egy tipikusan sunyi kérdés. Én magyarázzam meg, hogy te miért vagy tudatlan......
    Mert az vagy. Pont.

    Minden, amit hozzászólásomban állítottam, saját magam által tapasztalt tény. Semmit nem találtam ki.

    "ha ez - amit itt leírtok - létezne, törvénytelen volna. kész, pont." Nem csak "volna" törvénytelen - az.
    Ahogy törvénytelen banknak a befektetése kockázatát úgy ügyfeleire hárítani, hogy azt hazudja nekik, hogy deviza elszámolású forint hitelt kapnak. Miközben sima forinthitelt kaptak, amire rászámolták a swap befektetésük árfolyamkockázatát. Ez is törvénytelen mégsem érdekel senkit.
    Ahogy törvénytelen előre megmondani egy még el sem indult perben mi lesz az ítélet, mégis megtörtént.
    Ahogy törvénytelen egy már jogerősen megnyert ügyben új indítványt befogadni, mégis megtörtént. Soroljam még????

    Tőled is azt kérdem: te hol élsz???? :(

  • sziliv43

    csendes tag

    válasz Lenry #51 üzenetére

    Ja és az mennyire törvényes, amiről pont a cikk is szól és az NMHH büntetett is érte, más is megjegyezte már? Hogy a hálózatsemlegesség jegyébe a 3 mobilnet szolgáltató a pofakönyvet a szolgáltatásaival együtt és társ oldalait, azok szolgáltatásait ingyen adja a mobilnettel nem beleszámítva azt az adatforgalomba? Ez se törvényes. Se a pofakönyv működése, létezése, létrejötte, hisz mások ötleteit, adatait ellopva jött létre.

    A CA adatbotránya a pofakönyvnek és a hozzá kapcsolódó adat kiszivárogtatós-visszaéléses botrányok is elég sok törvénytelen húzására mutattak rá.Azok is, amik a CA adatbotrány előtt voltak. Vagy a legfrissebb botránya a messengeres chat, hang és videó hívások rögzítése majd azok felhasználása kiadása, eladása harmadik felek számára. Ezek se törvényesek, mégis megtörténtek, történnek.. Nem mellesleg a média a lehető legjobban elhallgatja a róla szóló botrányokat, a létező leg kevesebbet, minimálisabbat közöl róluk. Bezzeg a reklámozása, a semmit nem érhetsz el mindenről lemaradsz, sz@rt se érsz ha nem vagy fent az megy 100 ezerrel minden médiába, de negatívumai, hátrányai, veszélyei, törvénytelen dolgai, botrányai már a szőnyeg alá vannak seperve.

    De éppen az se törvényes adatokat gyűjt, kezel, felhasznál, elad, továbbad olyanokról, akik soha életükbe nem voltak reggelve oda. Mi jogon teszi ezt? Erről meg már HiFi írt is a [39-es kommentjébe] hogy teszi ezt a pofakönyv.

    [ Szerkesztve ]

  • sziliv43

    csendes tag

    válasz Lenry #52 üzenetére

    Böngészőbe jön fel, függetlenül milyen az a böngi. Az URL pedig az amit épp beírsz, nem visz át máshova, csak épp az eredeti oldal helyett az az üzenet fogad. Ha beírod https://itcafe.hu, akkor ott az marad a címsorba, csak az üzenetet tölti be az itcafé helyére. Ami érdekes a speedtest.net az kivétel nélkül mindig bejön. Meg van hogy egy két más oldal is elérhető marad, amiket szinte soha az életbe nem látogatunk, látogattunk. Bezzeg amit rendszeresen, azok ilyenkor nem. Azt megfigyeltem ilyen esetbe a fájlcserélők, a torrent, meg azonnali üzenetküldők még mennek.

  • sziliv43

    csendes tag

    válasz Lenry #56 üzenetére

    Érdekes, de ha a pofakönyvön tesznek elétek valamit, teljesen mindegy mit és mennyire agyament képtelenség, azt minden feltétel, fenntartás és kétely nélkül elhiszitek, nulla utánajárással, bizonyítással, igazolással, megerősítéssel. Ugyan ez van, ha valakit feltörnek vagy a nevébe csinálnak egy pofakönyv fiókot és ezzel másokat vagy az adott személyt kezdik el kicsinálni, porig alázni, tönkretenni az életét és a szerettei életét.Visszaélve az adataival.
    Sajnos van ilyen ismerősöm akit így csináltak ki gyerek korába, mert nem adott meztelen képet meg nem lett k...... Minden szemétséget megtettek vele, őt is és a szüleit is porig alázták. Ami a mai napig visszaüt neki, az a sok szemétség, amit 2 éven át megtehettek ellene ott Cukorhegyék nemtörődömsége és pénzéhsége miatt..Pedig ő is kerüli azóta a pofakönyvet nagy ívben jó messzire. És hidd el az emberek feltétel nélkül elhitték amit pofakönyvön láttak, csak mert ott volt fent, más nevébe. A való életbe meg nem hitték el azt ami a való életbe volt. Inkább kicsinálták szegényt a való életbe az utcán, buszon, boltba, amiatt amit a nevébe feltettek azon a szutykon.

  • sziliv43

    csendes tag

    válasz Lenry #57 üzenetére

    Hja. Csak ha ezt én ide kirakom te is és más is mindent tudni fog a gépről. IP, MAC, DNS, stb.

    Milliószor le lett írva másik routerrel, géppel, OP rendszerrel, telón, tableten, tv okosítón megjelenik az üzenet.

    Leírtam azt is mi történik ha másik előfizuval ugyanazon szolgáltatónál ugyanazon lapossal, routerrel vagyok megszűnik az üzenet. Amint visszaállok az eredetire újból jön. Ha átmrgyek másik lakcímre ugyanazon routerrel, lapossal, előfizuval nincs üzenet, csak az eredeti címen.

  • dabadab

    titán

    válasz Lenry #57 üzenetére

    Hagyd, egy csomó más topikban is jár ugyanez a trió (nyilván három tök külön személyről van szó és tök véletlen, hogy mindig pont egy helyen bukkannak fel) és mindenhol a rendíthetetlen butaság pózát vették fel.

    [ Szerkesztve ]

    DRM is theft

  • e-newsee

    addikt

    válasz Lenry #65 üzenetére

    Mondja ezt Master Chief... ;] :P

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

  • arnyekxxx

    veterán

    válasz Lenry #63 üzenetére

    de itt nincs megoldandó technikai probléma csak egy többnevű troll akinek nem technikai hanem elmeorvosi segítségre lenne szüksége. Ugyanezt az ámokfutást már márciusban is megcsinálta.

Új hozzászólás Aktív témák