Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sziliv43

    csendes tag

    válasz Lenry #46 üzenetére

    Az én gépem most is csinálja, ha a saját net előfizummal (PPPoE név/jelszó) használnám a netet. Ha az ismerőstől kölcsönkapott (mert nem használja most)PPPoE név/jelszó használom ugyanabba a routerba, ugyanazzal a géppel tudok netezi mindenféle üzenetek nélkül. Fordítsuk meg. Ha elviszem ugyanazt a routerem és a laposomat a saját net előfizummal (PPPoE név/jelszó) egy másik címre, láss csodát megy a net üzenetek nélkül. Amint visszaviszek mindent az eredeti címre nem. Viszont más előfizujával, más címére és nevévre írt előfizu meg megy minden mindenféle üzenet nélkül. Na ez az érdekes, amit én se értek mi a WTF van. :W :Y

    (#47)e-newsee:
    Elmondom nálunk mi a helyzet. Nálunk volt próbálva más Op rendszer, Linux, Android, Win7. XP, meg valami Java féle OS egy tv okosítóba. Másik géppel, másik eszközzel, tablettel, telóval, másik routerrel is ugyan ez van, volt. Hisz ha egy ismerős hozz az övét az is másik eszköz, OS, neki is jönnek ezek nálunk. Friss Op rendszerrel is ez van. Az üzenetek random jönnek itt is adott időszakba megszűnnek aztán újra jönnek, mint HiFi-nél. Azt nem tudom ő mit próbált mit nem. De a [#35-ös kommentjébe] írta ő is próbált több eszközt Op rendszert, routereket. Eredmény: ugyan az ott is.

Új hozzászólás Aktív témák