Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JoshaJosh

    csendes tag

    válasz bambano #1 üzenetére

    Amennyit a tevékenysége ér.....
    lehetne akár a Holdi császárságé is...

  • JoshaJosh

    csendes tag

    válasz gonorrea #15 üzenetére

    Nem figyeltél ugye? Nincs adatforgalma a facebook egyetlen szervere felé sem, mert router szinten vannak tiltva. A facebook pedig már 50%-os tulajdonosa a gerinchálózatoknak. Gondolod nem fér hozzá a megfelelő belépőpontokhoz?
    Sőt tovább megyek! Melyik szolgáltató merne velük szembeszállni, ha bármikor lekapcsolhatják őket a netről?

    Az hogy egy cég nem engedi facebookozni a dolgozóit munkaidőben, nem egyenlő azzal, hogy tiltja az összes szerverét. A rendszergazda egyszerűen nem ad hozzáférést a facebook oldalához és ennyi.

    De akkor fordítsuk meg bizonyítást. Produkálj nekem olyan vírust, ami ugyanazon a gépen csak egy bizonyos net-hozzáférésnél működik, de egy másiknál már nem.

    Vagy ha ez egy vírus, akkor kérlek nézz már utána, hol van olyan vírus, amelyik nem kér pénzt, nem töröl fájlokat, egyáltalán semmilyen kárt nem okoz csak nem enged netezni egy bizonyos net-hozzáféréssel.... hanem facebookra akar regisztráltatni..... ha találsz ilyen vírust, akkor megemelem a kalapom. Mondok valamit: régebben én se nagyon hittem el. De egyszerűen nincs ilyen vírus, se maleware, se trójai, se semmi.

    Más kérdés, hogy te nem hiszed el. Ne hidd. Ő leírta, mi történt vele, szíved joga nem elhinni. De csak úgy próbából, ha netán kedved van, otthon egy gépre tegyél régebbi routert és tiltsd le a facebook szerverek domain neveit. Lehet, hogy 1-2 év múlva meglepődsz majd, hogy volt net, nincs net.

    [ Szerkesztve ]

  • JoshaJosh

    csendes tag

    válasz gonorrea #20 üzenetére

    Persze kérik ezeket de csak a facebook regisztráció során.....
    egyébként ha vírus....
    hogy lehet, hogy rákattintanak a facebook linkre és nem jön be, mert a facebook szerverei tiltva vannak? Ha vírus lenne, vagy kamu adatahlász oldal, akkor nem kellene simán bejönnie a linkre kattintásnál? Mert ugye ha semmi köze a facebookhoz, akkor bizony be kellene jönnie a kamu regisztrációs oldalnak....

    De nem jön, mert a facebook szerverek tiltva vannak. Vagyis ez tényleg a facebook. Ennyi.

    [ Szerkesztve ]

  • JoshaJosh

    csendes tag

    Amúgy utoljára még leírom: senkinek se kell elhinnie semmit. Akkor se ha az orra előtt történik. Én is láttam olyan békemenetelőt, aki váltig állította, hogy csökkent a rezsije. Csak éppen a csekkjén több állt, mint 3 évvel előtte. De ez nem zavarta, neki az volt igaz, mert azt akarta hinni.

    Vagy amikor a finnugrista látja, hogy dőlnek halomba azok az ostoba tanok, amikben hitt, de mégis hisz bennük. Nem érdeklik a tények. Mindenkinek szíve joga virtuális világban élni és leszarni a valóságot.

    El lehet hinni, hogy minden frankó, hiszen ha nem az én kertembe rakják el az e-hulladékok millió tonnáit, akkor tehetek úgy mintha nem létezne.

    Ha nem engem nem ítélnek el koncepciós perben tehetek úgy, mintha nem lennének koncepciós perek.

    Ha nem az én netemet tiltják, tehetek úgy mintha mese lenne.

    Ha a miniszterelnök úr nem adta írásba, hogy ezermilliárdokat lopott, és nem ért semmihez, akkor nyugodtan nevezhetem minden idők legcsodálatosabb, legzseniálisabb szentjének....

    És így tovább.....
    Amúgy Kurt Vonnegutosan.

    [ Szerkesztve ]

  • JoshaJosh

    csendes tag

    válasz e-newsee #33 üzenetére

    Akkor most fordítsuk meg... találj olyan vírust a neten, ami nem töröl fájlokat, nem kér bitcoint, csak regisztráltatni akar a facebookra, ami tényleg a facebook nem valami hamis oldal. Találj vírust, amely bárki másnak ugyanazt az üzenetet küldi. Így már nem olyan egyszerű ugye?

    Mit nem értesz azon, hogy a facebook fő szerverei már szerves részei az internetnek, több hektárnyi nagyságú területen fekvő hatalmas szerverparkjai vannak és elhiheted, hogy nem tagok szaros beállításainak kellenek ekkora szerverparkok. Hiszen a gerincvezetékek fele gyakorlatilag a facebook tulajdonában van! Pontosan ismernek minden belépési pontot és azt is, hogy a belépési pontok közül melyiknek van forgalma szervereik felé és melyiknek nincs.

    Homokba dughatják az emberek a fejüket, úgy tehetnek, mintha ilyesmi nem létezne, de attól még létezik. Amiket ellentmondásként soroltál fel az csak kekeckedés, nem ellentmondás.

    Mellesleg, hogy miért nem zárták ki a netből már sokkal előbb? Mert a facebooknak a kontroll és az adatok megszerzése a fontos! A netből kizárás valójában csak presszió, hogy beálljon a sorba, és legyen ő is birka. A facebook ismerni, kontrollálni, agyat mosni, befolyásolni a markában tartani akar, nem kizárni!
    "Ez olyan, mintha az eon úgy küldene fizetési felszólítást, hogy az elmúlt néhány hónapban és vagy pár évben nem fizettél be egy-két számlát, légyszi most tedd meg, mert lekapcsoljuk a villanyodat. Majd. Valamikor. De addig is időnként kapsz egy ilyen levelet, amiben semmi konkrét nincs. Lehet, hogy havonta kapod, lehet, hogy hetente.
    Ilyen nincs."
    Tényleg nincs?
    Amikor lemondtam a Telenor mobilnetemet, a szolgáltató aláíratott velem egy papírt, hogy a felmondás után bármilyen összegű lezárást elfogadok és kifizetek.... mintha bianko csekket írattak volna velem.... Úgy látszik ilyen mégis van....
    Enélkül a papír nélkül ugyanis nem voltak hajlandók megszüntetni a szolgáltatást.

    Nem tudom te melyik álomországban élsz, de én azon Magyarországon, ahol elítélnek egy devizahiteles tiltakozót terrorizmusért, mert elégeti az elszámolást....
    Ahol a szolgáltatók azt csinálnak amit akarnak.
    Ahol 4 órába vesznek fel és 20 órát dolgoztatnak, ha pedig tiltakozol, összevernek és a kukába dobnak.
    Ahol hoznak egy bankok zsebét tömő törvényt és a fideszes agyhalottak acsarkodnak rád, hogy a kormány megmentett, miközben a bank kirak az utcára....
    Ahol egy megnyert, jogerős per után a bank ugyanabban az ügyben új pert indít és megnyeri.....
    Ahol Polgár Tamást elítélik annyi időre, mint az öregasszony kezét-lábát levágó gyilkost, mert biciklitolvajokat leplezett le. Bizonyíték nélkül, olyan koncepciós perben, ahol már a bírósági eljárás megindítása előtt megmondta az ítéletet a később eljáró bíróság szóvívője.....

    Én ebben az országban élek. Nem tudom te melyikben.

  • JoshaJosh

    csendes tag

    válasz Lenry #51 üzenetére

    Amiért milliónyi más dologról sem hallottál, például arról sem, hogy amit a történelem könyvben tanultál Árpád magyarjairól vagy akár Szent Istvánról, abból semmi nem igaz, de még a vesszők se, tényszerűen hazugság és könnyedén, adatokkal cáfolható.

    Ahogy semmi nem igaz abból, amit a Szent Koronáról tanítanak, már ha egyáltalán megemlítik.

    Ez egy tipikusan sunyi kérdés. Én magyarázzam meg, hogy te miért vagy tudatlan......
    Mert az vagy. Pont.

    Minden, amit hozzászólásomban állítottam, saját magam által tapasztalt tény. Semmit nem találtam ki.

    "ha ez - amit itt leírtok - létezne, törvénytelen volna. kész, pont." Nem csak "volna" törvénytelen - az.
    Ahogy törvénytelen banknak a befektetése kockázatát úgy ügyfeleire hárítani, hogy azt hazudja nekik, hogy deviza elszámolású forint hitelt kapnak. Miközben sima forinthitelt kaptak, amire rászámolták a swap befektetésük árfolyamkockázatát. Ez is törvénytelen mégsem érdekel senkit.
    Ahogy törvénytelen előre megmondani egy még el sem indult perben mi lesz az ítélet, mégis megtörtént.
    Ahogy törvénytelen egy már jogerősen megnyert ügyben új indítványt befogadni, mégis megtörtént. Soroljam még????

    Tőled is azt kérdem: te hol élsz???? :(

Új hozzászólás Aktív témák