Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ricardo

    félisten

    válasz MK VII #245 üzenetére

    " Kis gyerkőcöknek is tuti jó vétel, hogy anyu elérje.."

    A kisgyerkőc ezt körberöhögi. Nem azért mert gagyi, vagy csillogós, hanem mert őt nem fogja majd el a retro érzés.
    körülötte mindenki érintős kütyüvel szaladgál, ha egy ilyet a kezébe adsz, azzal nem csak neki okozol rossz közérzetet, de a közösség céltáblájává teszed, mert kiröhögik a kortársai.

  • Blackmirror

    senior tag

    válasz MK VII #245 üzenetére

    A károgók, mint én is, csak leírják a fórumra a véleményüket ahogy te is.
    Ha ezt nem lehet, (mert vmi pártgyűlésen vagyunk :DDD ) szóljatok.

    Én megértem ha valakinek tetszik. Személy szerint csalódott vagyok mert valami jobbra számítottam amit nem a snake-kel akarnak eladni. És nem biliműanyag és talán egy kicsit többet tud.
    Marketingesek ráfeküdtek a névre , meg a nosztalgiára és a snakere. Zseniálisan tették.
    De nagyit biztos fogja érdekelni a snake , meg hogy szép sárga jó lesz neki.
    Gyereknek is jó lesz a suliba, hogy elérhető legyen ( ez amúgy tényleg igaz, ezt nem sajnálnám ha összetörné ;] ). Eléggé gyerekes játék telefon kinézete van.

    Azért vagyunk többen szomorúak mert mostanában egyre kisebb a választék nyomógombos telefonból és egyre silányabbak. Mint pl ez is.

    Te miért vennéd meg ezt a telefont? Miért pont ezt?
    Miért nem vettél egy Samsung s5610-et vagy egy Nokia 301/515-öt? Gyereknek esetleg egy vízálló Samsung b2100-t? A nagyinak meg nagy kijelzővel rendelkező hangos nagyifónt?

    iPhone X@R, iPad Pro

Új hozzászólás Aktív témák