Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    válasz Totheground #315 üzenetére

    Én bőrtokban tartom. Tehát magát a telefont natúr használom, csak tokban hordom, mint ahogy a laptopomat is, az autót meg garázsban tartom. Innentől aki nem így csinálja, annak lenne érdemes elgondolkoznia, hogy miért amortizálódnak a cuccai gyorsabban, mint másnak, és nem feltétlen az a hülye, aki vigyáz a dolgaira.

    Kroni1: azért ez nem ilyen egyszerű. Ez a fogyasztói társadalom tanítása. Szerencsére elég jó fizum van, de ettől még fáj 2-300 ezret kidobni egy telefonért. Amin jobban fennakadtam egyébként, az új Mondeo, ami majd' 10 milliótól indul normális felszereltséggel. Egyre jobban emelkedik a lehúzás-buborék

    K Norbi: a kulcsszó itt az értékrend. Nem imádkozni kell a műszaki cikkek felé. Meg nem is szórni mint a szemetet, mert megtehetem. Ez a két erős véglet, és bár németben is vannak végletek, itt BP-en is elég sok akad.

    caky: áruld már el minek veszel fel a telefonnal 4K-ban :) Kicsit olyan mert megtehetem érzés, tekintettel arra, hogy gyakorlati haszna nincs, egy 3mmx3mm érzékelővel igazán érdemes, hogy aztán visszajátszd a zajos izét... Én a telefonon inkább visszaállítanám 720-ba a felvételt, mert amit telefonnal veszek fel, annak nem kell több - de sajnos a zájfónon meg jobban tudják, mi kell neked, úgyhogy az alap programmal nem lehet választani. Szóval kicsit olyan, mintha 486-ossal akarnál Hollywood-i filmet vágni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák