Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MTbc

    senior tag

    válasz #16820480 #492 üzenetére

    Ezek emészthetőek,de nekem pl kritikán aluli a hang minőség mindenki panaszkodik hogy rosszul hall csak akkor jobb ha nagyon közel rakom a számhoz.

  • Konflikt

    addikt

    válasz #16820480 #492 üzenetére

    ezek tenyleg nagyon aprosagok (szamomra legalabbis mindenkepp) :)

    -uzenetiraskor nekem g1-nel 2 karakter utan kiegesziti azokkal talalatokkal, amik a kontakt listben vannak. (ok, mondjuk custom rom van fenn, cm. de nememlekszem mar h a gyari 1.5-ben, 1.6-ban ez h volt)
    -azsiai karaktereket nem hasznalok, ez nem erint.:) (ez sztem mar nagyon egyedi igeny, bar ha hk ban vetted, akkor lehet kene ra vmi megoldas. esetleg probaltal keresni ilyen billeket?)
    -ez a tobb cimzett kijelolese hat nemtudom. sms-nel sztem ez abszolut nem fontos. emailnel meg jol mukodik az auto kieg, nagyon gyorsan lehet adogatni a kontaktokat.
    -ez a phone tema sem egy nagy dolog sztem. bar 1.6-ban ez ugy van, h a 4 fulbol 2-nek van kulon ikonja (dialer, contacts), a call logot meg a hivas gombbal tudom elohozni egybol. szval csak a fav-okhoz kell fult valtani. bar 2.0-ban is van ez a ket ikon, mondjuk dedikalt hivas gomb nincs.
    -ez a program kilepes dolog tenyleg nem egyertelmu. mondjuk nalam fut az adv task killer, szval ha erzem h keves a ram, akkor zarok. de egy ido utan a nemhasz appot ugyis bezarja.
    -zenelejatszot tenyleg nem nagy szam, de ha jobbat akarsz a 2.1-esben levot fel lehet tenni afaik ( Karmanal lattam, eleg jol nezett ki)
    -a divx hianyzik, az yxflash meg nagyon kezdetleges. (nemertem ha a samu be tudta rakni a spicaba mert nem lehet mar megoldani ezt, legalabb az ilyen kaliberu telokra mint a milestone, v a nexus one)
    -a google account sztem ehhez ajanlott, es igen kenyelmes is. nekem nicns bajom ezzel, mivel mar android elott is hasznaltam a contacts sync-n95-re, itt csak meg kenyelmesebb lett, hiszen a gmailos contacts-okon kivul a calendart is syncolja, ami nekem nagyon bejon, mert hasznalom gepen, es telon is. igy minden contact adatai allandoan frissek gmail-ban es a telon is keppel, telszamokkal, emailekkel, stb. (btw g1-en anno az 1.5-ben az volt, h google acc nelkul meg csak be se tudtal lepni a mobilra, szval az tenyleg durva korlatozas volt)

    sokkal jobban bosszant viszont az mp3 akadas, mert okes h nem netezel mondjuk mikor zenet hallgatsz, de a hatterben rengeteg minden autoba generalhat adatforgalmat, es valthat mobilhalot fel a milestone. pl. mondjuk hsdpa-ra, mert frissiti az idojaras widgetet. szval ha egyhelyben is vagy, es nem is netezel akk is elojohet sztem. vagy mit tapasztaltatok?

    Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

Új hozzászólás Aktív témák