Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Konflikt #491 üzenetére

    ilyen apróságokra, amiket eddig is írtam a topicban, mint hiányosságokat. például, hogy ha új üzenet írásakor rányomok a címzett mezőre, akkor elkezdhetem begépelni a nevét, és kiegészíti a kontaktlistából, de nem lehet tallózva hozzáadni. ez azért zavaró (nekem), mert leglaább 2 karakter kell a keresés beindulásához, ez pedig egy ázsiainál sok esetben a teljes név egyben, illetve a nevekben szereplő karaktereket jellemzően fél órát kell keresgélni a szövegbevitelnél, mert nem a gyakran használtak közül kerülnek ki.
    bosszantó az is, hogy nem tudok egyszerre több kontaktot kijelölni (például másolás, küldés, vagy címzettként hozzáadás céljából). nincs olyan funkció, hogy egy sms-t, vagy egy bármilyen lista elemét oldalra csúsztatás mozdulattal törölje, pedig ez nagyon kényelmes, helyette menü-törlés kell egyesével (kijelölés???). bár pont sms-re van ilyen progi, amivel lehet csoportosan törölni, de másra nem találtam még (igazából rendszerszinten kéne támogatni a dolgot).
    a "phone" program nem jegyzi meg melyik fülön voltam utoljára, amikor használtam, hanem mindig a a tárcsázóra dob.
    az is kicsit bosszantó, hogy nem lehet tudni egyértelműen, hogy most akkor kilépett egy programból, vagy sem. jó lenne, ha ehhez nem kéne mindig a task managert kutatni. oké, sok proginál van külön kilép opció, de ez jó lenne egységesen az egész rendszerben.
    a zenelejátszó egy fapad, de az még egy dolog, viszont a kezelőfelület keveset tud, nem olyan jól használható, mint a meizun. azt már nem is mondom, hogy a hangminőség milyen. a videólejátszónál meg még erőteljesebb a különbség, főleg a formátumok kezelésében (igaz van egy fizetős progi, ami divx-et játszik, de nem tökéletesen, és csak 1-2 formátumot).
    az sem tetszik annyira, hogy a menübe (programlista, amit azzal a szörke füllel varázsol az ember elő) megjelenik minden vacaknak az ikonja, ami "program" kategóriában van (tehát nem widget), még akkor is, ha csak egy funkciót ad hozzá egy már meglévő dologhoz, és semmi értelme kattintgatni).
    ja, és plusz idegesítő dolog, hogy ha nem tud bejelentkezni a google fiókba, akkor nincs naptár. erre még kell valami megoldást keresni, mert oltári nagy kitolás (ennyi erővel a telefonkönyvet is meg az egész telefont letilthatnák...)

    dióhéjban ennyi, most nem jut több eszembe :)

Új hozzászólás Aktív témák