Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Karma #301 üzenetére

    hát, én majd talán márciusban ruháznék be egyre, addigra már talán a 2.1 is az ajtóban lesz. bár még gondolkozom, hogy esetleg nexus1 legyen, vagy hagyjam a fenébe a sok pénz kiadását és inkább liquid. de szeretnék egy qwerty-s telefont már.

    igazából nekem nem magával az account aktiválással van a gondom, hanem hogy mobilneten kellene megtenni. bár persze belefér, de wifin kényelmesebb.

    a techradar-on azt írják, hogy érdemes leszedni valami programot hozzá, amivel ki lehet gyomlálni a 3rd party cuccokat, amik leszívják az akksit, erről van valami infód, hogy mire gondolhattak? mik futnak a háttérben, ami esetleg nem kellene egy átlag embernek?

    mit értessz pontosan négyzetes billentyűzeten? hogy egymás alatt és fölött vannak a gombok, nem pedig féllel eltolva? szerintem ez a legtöbb qwerty-n így van, amiket mostanában adtak ki, azokon legalábbis így láttam.
    mondjuk ki kell próbáljam majd élőben, hogy mennyire használható, és mennyire van szükségem rá.

    mondjuk arra is kíváncsi vagyok, hogy egy jó szoftverrel mennyire leszel megelégedve vele, mert így azért nem kevés hibája van.

Új hozzászólás Aktív témák