Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Konflikt

    addikt

    nem rossz ez a G.O.T. 2.2.1-es rom (stabil) de tobbet vartam egy kicsit.
    problemak:
    -facebook sync nemmegy
    -appbiran nem tud sync-olni. de erdekes, belep, de hibat dob. valszeg az android ID-val kapcsolatos a problema. elvileg lehet valahogy generalni, es ezt megoldja, de ennek meg avegere kell jarni
    -neha kesobb kezdi el lehuzni az appokat, amit marketrol le akarok tolteni
    -neha nem mutatja a mar letoltott appokat a marketben. de aztan helyreallt.
    -sokkal gyorsabban merul a telo. naponta 2x kell siman toltenem. este 80% korul volt, reggelre lement 15-re. 3/4 orat toltottem, 70%-ig, majd megneztem egy 45 perces avi-t, es lemerult 5%-ra. eddig is kritikan aluli volt, de ez mar mindenen tultesz..

    erzesre amugy nem gyorsabb, vagy csak nagyon kicsivel. (habar sunspiderben az eddigi 28K helyett 14K-t kapott, illetve quadrantban 826-ot, az elozo 3-400 pont helyett --> 2x es gyorsulas a szintetikus tesztekben)
    van jopar hasznos cucc a froyo miatt: kisebb modositasok, javitgatasok a marketben, talkban, msg-ben, gmail app, calendar valtozott, utoljara hasznalt appok megjelenitese szinten modosult, stb. aprobb modositasok a power widgeten, hangeroszabalyzoknal, homescreen-en, a multimedia dock mainjan is.
    flash megy, de nemtul gyors. felmegy az earth 1.1 is.
    app2sd is mukodik jol.

    nalam megy a market, az usb mount is. eberszto bug nincs, wifi is oke.

    [ Szerkesztve ]

    Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

Új hozzászólás Aktív témák