Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rtzmp

    aktív tag

    Sziasztok!

    Kb. 2 hete vettem egyet, most a negatív tapasztalataimat írom le (a pozitívakat úgy is sokszor lehet olvasni), de ezek inkább - lehet - az android rendszer "korlátai?":
    - telefonkönyvben nem szinkronizálja a gmail-s kontaktok egyedi mezőit. Így minden kieg infot behalmoztam a megjegyzés mezőbe (pl. TB, Adószám),
    - telefonkönyv csoportjait sem, ezeket újra fel kellett vennem a telefonon és ott újra csoportba szedni őket,
    - nem lehet a párosított bluetooth device-t átnevezni. Ez nem szerencsés, ha több uaolyan bluetooth-s terméked van. Pl. nekem a céges és saját autóban is uaz a tipusú kihangosító van. Ha nem konnektál automatikusan - márpedig ha egyik után átülök a másikba, akkor szinte soha -, akkor nemtom melyikre kell klikk, hogy történjen már vmi...
    - profil kezelés nincs alapból. X program átnézése, install, uninstall után végre megtaláltam azt, amit megszoktam anno, hogy be tudjam állítani azt is, hogy estére csak VIP-sek hívhatnak: easyprofile. Király, de 2 hét után fizetős (bár újrainstall és setup után újraindul a 2 hét). Ahhoz meg rootolni kell.
    - nincs ToDo alapból. Szintén X program install-uninstall után találtam olyat, amivel lehet időzített hívást is regisztrálni (Todo+Note Lite), de ez meg nem mutatja a LED-n, ha esetleg nem halottam. Tehát vagy keresek tovább, vagy belenyugszom...
    - calendar-ban nemtom beállítani, hogy ne vasárnaptól, hanem hétfőtől kezdje a hetet megjelenítéskor (web-n pedig ez így van) vagy keresek megint másik calendar-s progit,
    - király, hogy van a Messaging progi, mert egybe fogja az emailt + sms-t. Úgysincs sok értelme már külön progit indítani rá, de pont a default gmail-s account-mat sehogy nemtom beállítani, hogy azokat is itt tudjam nézni (freemail-s csont nélkül megy, de azt meg nem használom :)).
    - álló módban szokni kell a kis billentyűket, viszont fekvő módban nagyon jó.

    Ha esetleg tud vki megoldást egynémely problémára, az ne tartsa magában :)

    Üdv

    Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

  • rtzmp

    aktív tag

    válasz lmisi #10319 üzenetére

    köszönöm mindenkinek a javaslatokat, tanácsokat. El leszek most egy ideig... :)

    Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

Új hozzászólás Aktív témák