Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • afonyaDS

    tag

    hello mindenki! köszönöm a sok okos infót :) :))
    próbáltam már másik micro SD-vel. gondoltam erre, hogy ez lehet a baj úgyhogy vateráról rendeltem is gyorsan egy másikat. nem ez voolt.....v :(( próbáltam csak marketes alkalmazásokkal futtatni, akkor is csinálta... szóval nyomtam csak sima alapjáraton. délután sikerült befagyasztani a telefont, egymás után 2szer úgyhogy fogtam magam és bementem a t-pontba megmutatni nekik. (most a kamera nem fagyott be, csak a feloldó csuszka nem jött elő.) de ez elég volt ahhoz hogy elküldjék szervízbe, teljeskörű átvizsgálásra. próbáltam kiharcolni hogy cseréljék ki, de aztmondta a csávó hogy esélytelen, mert a szerződött szervízpartner véleménye nélkül nem cserélnek. szóval kaptam megint egy cseretelefont, és várhatok megint két hetet.febrárban vettem, és azóta 1 hónapig volt szervízben.... kicsit kiábrándultam...... :(

    Motorola D520->Alcatel OT 311->Alcatel OT 511->Motorola E550->Sony Ericsson K550i->Sony Ericsson W705->iPhone2G->iPhone3G->Motorola Defy->HTC Desire S->Samsung Galaxy mini->Sony Ericsson xperiaMini->Samsung GalaxySadvance->iphone5G

Új hozzászólás Aktív témák