Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szezso15

    addikt

    válasz chab7 #294 üzenetére

    Abban egyetértek veled, hogy tényleg egy kicsit balfék a csávó, nem ért hozzá...
    Nyilván dönteni csak úgy fogok tudni, hogyha személyesen tudom megnyomkodni a kütyüt (mondjuk apámnak "sima" Defy-a van, de nem próbálkoztunk a Defy+ ROMmal, mivel SoC kamerája van, MIUI van a telefonján), de ott nem tűnt a 2.1/2.2 se akadozósnak!
    Legyen igazad, remélem, hogy nem ez lesz a benyomásom a gépről...:)

    Viszont az mindenképp igaz, hogy az első indításnál beletelik egy időbe mire kipakolja a widgeteket/ikonokat, különösen igaz ez a legeslegelső indításra! (Blade-en CM7-et haszálok, 3 homescreen-nel mindegyik tele van csurig, és miután beírom a PIN-kódot, félre szoktam rakni a telót 1-1,5 percre, mire észhez tér, szóval tudom, mire gondolsz! :K)

    Viszont nem vagyok egyáltalán megrémülve attól, hogy a gyári ROM akad/fagy stb. mivel legelső terveim között szerepel egy CM7 vagy méginkább MIUI feldobása! A CM7-tel sok tapasztalatom van kb. a N80-tól használom folyamatosan (most N227-nél tartunk), és tudom, hogy mekkora sebesség/teljesítménynövekedéssel jár ennek a ROMnak a használata! És az sem elhanyagolható, hogy CM7-tel a 600Mhz-es procit 800Mhz-en használom probléma nélkül! :R
    És az biztos, hogy a Defy+ mellett maradok, mivel kelleni fog a strapabíróság meg a vízállóság! :K

    A különdöző animációk nekem nem tetszenek, de biztos kikapcsolhatóak... Nem szimpatikusak ezek a "mintha minden egy külön alkalmazás lenne" animációk...De ez szubjektív, nem kell ennek így is maradnia...;)

    [ Szerkesztve ]

    *Hajrá Loki!* i15+

Új hozzászólás Aktív témák