Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz dolfikavik #1785 üzenetére

    Ments a készülékről mindent és WDRT, valószínűleg nálad rendesen sérült több minden is.
    Így csináld és utána frankó lesz:

    1. Recovery Tool-t feltelepíted a pc-re, majd frissíted a legújabb verzióra, ezt alapból kérni fogja indítás előtt. Utána összekötöd usb kábellel a pc-t és a 650 készüléket, az RT ezután felismeri a készüléket és ráböksz a 650 készülék képre. Recovery Tool letöltés
    2. Ekkor kiírja az aktuális és azt az OS verziót, amivel vetted, ez a 156, vagy 107-es-os lesz
    Indítsd az RT programot, de előtte természetesen mindent ments a belső tárhelyről.
    3. A visszaállítás kb 5-10 perc lesz. További telepítések, kb 20 perc.
    4. Ha felállt a kész rendszer, akkor ez, mint írtam egy régebbi treshol2 107, vagy 156-os verzió még, utána állítsd be a wifit. MINDEN MÁS LÉNYEGTELEN! Majd navigálj a gépház---frissítés és biztonság---telefonfrissítéshez és nyomj a keresésre, amikor már a legutolsó redstone 693-as build-ot fogja letölteni és telepíteni. Mint írtam, minden más lényegtelen és tilos!
    5. Amikor a 693-as rendszer feltelepült és megjelennek az alapbeállítások, akkor új telefonként - tehát a régi biztonsági mentéseket felejtsd el -, beállítod a készüléket.
    6. Utána az első dolgod legyen, hogy az áruházban az összes frissítést telepíted!
    Belépsz az áruházba, majd bal oldalt fent a "3 csíkra" nyomsz és ott a letöltések és frissítések opcióra tapizol, ha egyből nem jelennének meg a frissítendő applikációk listája. Ami egy rakás applikáció frissítés lesz. Amíg nem végzett az összes app frissítéssel, semmi másba ne kezdj bele!
    7. Ha kész minden, akkor restart! Újraindítás után, lépj be újra az áruházba és ellenőrizd, hogy nem talál-e még további frissítést!
    8. Ha minden megvan, akkor most belaktatod a telefont és beállíthatsz rajta mindent!

  • krisz727

    tag

    válasz dolfikavik #1785 üzenetére

    nekem is jobban merült a napokban.akksi ki pár perc után vissza és jó lett
    tavaly csinált olyat hogy asztalon 60-70%ról két óra alatt majdnem nulla ugy hogy hozzá se nyúltam

Új hozzászólás Aktív témák