Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz Wapmester #742 üzenetére

    és (#740) csako

    Szerintem nem értitek a problémáját. Én is operát használok, és ugyan ez van az oldallal. Fordítva működik a beállítás, mint kellene. Valami legalábbis biztosan fordítva működik. Van egy olyan beállítás az Operában, hogy Számítógépes webhely (Chrome-ban Asztali webhely, a Samsung böngészőjében pedig Asztali verzió).

    Na ez gyakorlatilag itt fordítva működik, szemben az összes többi webhellyel. Akkor van a mobilnézet, mikor be van kapcsolva, és akkor látom úgy a főoldalt és a cikkeket mint a pc-n, ha ki van kapcsolva. Egyetlen egy általam ismert és látogatott oldalnál nincs így, mind -fogalmazzunk így - helyesen jeleníti meg, úgy ahogy a kapcsoló áll.
    Most direkt kipróbáltam, a mobilos Chrome-ban ugyanez, és a Samsung Interrnetböngészőjében is szintén ugyanez. Akkor jeleníti meg telefonon azt amit a rendes pc-n látok a monitoron, ha a mobil nézetet választom. Mindegy, hogy álló vagy fekvő.

    Na most, hogy megkavarjam kicsit :D
    Tableten, bekapcsolva, fektetett módban olyan mint monitoron, álló módban átrendezi egysorosra. Ha kikapcsolom, mindkét (álló-fekvő) módban olyan mint a rendes asztali gépen. Itt is mindegy melyik böngészővel nézem a három közül, ugyanúgy viselkednek.
    Széles asztali nézet (1170px) van beállítva, mert egyébként rosszabb.
    A telefon 1440x2960 felbontású, a tabletem pedig 2560x1600, úgyhogy ezzel nem lehet gond.

    Bármilyen másik weboldalt nézek, az úgy működik ahogy kell, ahogy a kapcsoló áll. Ha az ipont nézem - mint általam ismert másik reszponzív oldalt - az is úgy viselkedik ahogy a kapcsoló áll, a telefon tartásától (álló-fekvő) függetlenül, mobilnézetben viszont átrendezi az oldalt attól függően, hogy állítva (egy hasáb, sok kis hír, a kis kép mellett a szöveg, 11-et látok egyszerre...), vagy fektetve (nagyobb képek, nagyobb betűméret, felváltva kettő-három hír egymás mellett, a szöveg pedig a kép alatt) nézem. Na ez látványos.

    És már értem mire gondoltak a ronda zöld szín alatt, tényleg igen ronda zöldre átszínezi mobilon a Chrome fejlécét az oldal :DDD Operában ez nem jön elő szerencsére.

    [ Szerkesztve ]

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák