Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kasya

    nagyúr

    válasz kellcucc #1369 üzenetére

    Sehogy. Ugy szep ahogy van. A termeszetes karc normal esetben elenyeszo, nem hogy nem zavaro, sokszor eszre sem veheto.

    Komolyabb fizikai megterhelesek mellett foliat (Westend Outfitter) javaslom, valamint egy rendes gumi tokot, mint az Incipio pl. Probaltam mar Spigentol kezdve sok fele tokot, tortem ossze S7E-t is, de a legjobbnak eddig az Incipio tunt minden szempontbol. Amazonon altalaban olcsobban beszerezheto.

    Azonban a tok nyilvan valamelyest vastagit, akarmilyet teszel is fel, a Dbrand bar jo, karc ellen ved, a tapintast azert nyilvan valotoztatja. Nem jon le amugy, ajanlott, szepen felhegesztheto.

    Uvegfoliat nem javaslok, mert azon kivul hogy rontja az erzekelest, ritkitja a szineket a kijelzon es szivarvanyeffektust okoz.
    Barmilyen foliat is valaszt az ember, azert a zsirt nem pergeti le, a tapintasa egyertelmuen nem uveg es (nekem) a kijelzo elvezetet csokkenti.

    Kerdesedre valaszolva a Speedshop jo valasztas. Akar online rendelve is, ha az ember visszaviszi, visszaveszik. Korrektek.

Új hozzászólás Aktív témák