Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomboy0013

    veterán

    válasz Hieronymus #5399 üzenetére

    Most kiragadtál egy mondatot az írásomból és reagáltál rá egy olyan oldalról amiről szó sem volt.

    Egyrészt: Az adaptiv töltést estére kapcsolja be a telefon, 80%-ig úgyanúgy gyorstöltést csinál a hozzá való töltővel mintha normálisan töltené, aztán 2 órával az ébresztő előtt elkezdi csepegtetni 100%-ig. Tehát 80%-ig ugyanúgy melegíti a telót, kb ekkor szoktam napközben lehúzni a töltőről ha töltöm, szóval előrébb nem vagyok, utána egyébként ugyanúgy lassú töltésre vált mint az adaptívnál, csak annál ugye lekapcsolja 80%-nál és reggel folytatja.
    (Ha van egy lassabb PD szabványú töltő, azzal nem melegedik és az adaptív töltés is működik, más esetben ugye nem).

    Másrészt: Nem volt szó az adaptív töltésről (ami eleve nem működik az ikeás töltővel), hanem kérdezte a véleményem az ikeás töltőről, amivel az a tapasztalatom, hogy kb ugyanúgy langyos a telefon tőle mint a gyorstöltőtől. Erre írtam, hogy akkor már nem tartom órákig melegen a telefont mire belepumpál mondjunk 50%-ot, hanem rádugom a gyorstöltőre amitől ugyanúgy langyos lesz a telefon, de fél óra kell csak neki mire eléri az 50%-ot. Rövidebb ideig meleg, az eredmény ugyanaz.

Új hozzászólás Aktív témák