Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Greg-77

    aktív tag

    Végre valaki leírhatná, hogy mit kellett volna annyira innoválni? Ugyan ez a rinya ment az iPhone 5 bejelentése után is. Pedig sem abban az esetben, sem most nem maradt el a fejlődés. Az anyagáról pedig csak annyit h az F-22 Raptor pilótafülkéje egy darab magas optikai minőségű polikarbonátból készül! Wikipédia: The cockpit canopy of the F-22 Raptor jet fighter is made from a piece of high optical quality polycarbonate, and is the largest piece of its type formed in the world. Tehát az autóipar és a repülőgépgyártásban is használják, valamint a golyóálló üvegek gyártásánál is! Valóban elég szar anyag mivel szinte törhetetlen, nem könnyen karcolódik(csak a lakk réteg rajta), könnyű, jól szigetel, hőálló stb... Pláne az a kedvencem mikor iPhone-osok le tejfölös dobozozzák miközben a 3G és a 3GS műanyag és repedt minden fele és mindenhol, én hímes tojásként tokban hordtam a 3GS-t vigyáztam rá még is kirepedt a töltőcstinál, ráadásul szappantartó forma is ami sokkal kényelmesebb mint a szögletes.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák