Keresés

Hirdetés

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

  • Spyra: nagynyomású, akkus, automata vízipuska

    lo Type-C port, egy töltéssel 2200 lövés, több, mint 2 kg-os súly, automata víz felszívás... Start the epic! :)

Új hozzászólás Aktív témák

  • Milestone2

    nagyúr

    válasz prannk #11392 üzenetére

    Idézet mástól:
    Anyway, I think this is the best KK 4.4.4 ROM available for P760. Everything seems to work:
    Wifi Tethering, 1080p video, GPS.. and most importantly, 3G connection is never lost like the
    other recent ROMs published in this forum (Nameless, Axxion, ParanoidAndroid, etc.).

    Kell fordítsam? Nagyjából összefoglalja.

    Hátrány: nehézkes telepítési beállítások (új TWRP, új file system), vannak felhasználók akiknek az új TWRP nem látja az SD-t, úgy meg nehéz flesselni. És még mindig azt mondom, hogy a Sonic akkuideje jobb, bár javult hogy ráleltem a settingsben a power saver lehetőségre. Sajnos volt már két full befagyásom is, csak akku ki segített. Most más nem jut eszembe.

    [ Szerkesztve ]

    Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Új hozzászólás Aktív témák