Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SkyLine3000

    addikt

    válasz ORCA58 #3329 üzenetére

    El vagy tévedve. Olyan programokról van itt szó, mint pl játékok, amelyek mondjuk 2-2,5gb méretűek, vagy akár nagyobbak. Magát az appot át lehet helyezni, de a data vagy obb könyvtárat, ami a tényleges adatot tartalmazza (azt a 2-2,5gb), azt nem lehet!
    És mér vagy ezen meglepődve? Az összes droidos teló alapból belső memóriába telepít, ami nettó hülyeség. Föl nem tudom fogni, ki találta ki ezt a baromságot? Az ex Samu Galaxy W-met is rootolnom kellett és utána tudtam csinálni tárcserét. Onnantól a microsd-t látta belő tárhelynek. Úgy, már nem jelentett gondot nagyobb méretű játékokat feltenni, akár többet is.
    Amit meg alapból át lehet helyezni, amit enged a teló, az nem oszt, nem szoroz, mert olyan kicsik.

    Bár állítólag az Ace 3, ha fel akarsz rakni vmi proggit, egyből felajánlja, h a microsd-re tegye. Mondjuk azt nem tudom, h ott is csak magát az appot, vagy az egészet, datástól?

    Amúgy ez olyan dolog, h ha akarnák, bármelyik gyártó megcsinálhatná, h oda tegyem a nagyméretű programokat, ahova akarom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák