Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HaRdCoRe

    aktív tag

    válasz suppe #7774 üzenetére

    Én az általad említett körzetben lakom, és sajnos mostanára már többedjére kapom a jelzést, hogy nem voltam elérhető! Szombat, vasárnap Szegeden voltam, nem tudtak elérni! Hiba a kapcsolatban, meg ilyenek... Tegnap ismét megtörtént 2-3 alkalommal, ezután telefon legyalul, újból fel az FR19 (már 1 hete az fut), csak pár programot telepítettem, ami szükséges. Egy darabig megint jó (gondoltam én) , de ma délelőtt megint elérhetetlen vagyok. Ja, aki hívott ugyancsak Telenoros, úgyhogy a szolgáltató szerintem kizárva... Mikor feloldottam a billentyűzárat, akkor kicsengett, érkezett az sms... Nem vagyok jókedvű!

    A ROM installokat úgy csináltam, ahogy kell. Beállításokban adatkapcsolat engedélyezve, csak 2G hálózat, háttéradatok be.. Nemtom egyáltalán ezek számítanak-e valamit.
    Progik, amik fent vannak: Astro file kezelő, Battery Monitor Widget Pro, Rom Manager, Opera Mini, Optimus 2x recovery reboot, 3G Watchdog, Angry Birds, Cut The Rope.

    Ha van valakinek valami ötlete még a beállításokban, vagy bármivel kapcsolatban, akkor ne tartsa magában!

Új hozzászólás Aktív témák