Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dreamcatcher

    csendes tag

    válasz MSzIca #3691 üzenetére

    Szia,
    Épp itt vagyok, gondoltam, válaszolok én, ha nem gond. :)
    Ha a téma telepítése megvolt, akkor nem lesz nehéz dolgod, mert nagyjából képben vagy a dolgokban.
    Tehát:

    1. Navigálj ebbe a mappába:
    "LGAPP/Media/Sounds/Default Sounds"

    2. A következőkről csinálj egy biztonsági mentést (igazából elég csak arról csinálni, amit meg akarsz változtatni)
    shutter1.wav
    shutter1_EX.wav
    shutter2.wav
    shutter2_EX.wav
    shutter3.wav
    shutter3_EX.wav
    AFcompleted.wav
    recording_end.wav
    recording_start.wav
    Shuttercontinue.wav

    3. Két lehetőséged van:
    a) Kicseréled a megfelelő hangot egy 0dB-es hangra - ha pl. a hang 1 kiválasztásakor szeretnél csendet, akkor az ahhoz tartozót kell kicseréli (lásd lejjebb részletesen, melyik mihez tartozik)
    b) egyszerűen megváltoztatod a megfelelő hang kiterjesztését - "wav" helyett pl. "bak"-ra, vagy pl. "wavx"-re. Amikor kell (pl. ha szervizbe kell vinned garanciális probléma miatt), akkor visszaállítod wav-ra.

    Bármelyiket megoldást választod, nem lesz hang fényképezéskor.

    Kicsit részletesebben, hogy mi melyik hanghoz tartozik:
    Fényképező hang 1:
    shutter1.wav
    shutter1_EX.wav

    Fényképező hang 2:
    shutter2.wav
    shutter2_EX.wav

    Fényképező hang 3:
    shutter3.wav
    shutter3_EX.wav

    Fókuszálás hangja:
    AFcompleted.wav

    Videófelvétel hangjai (kezdés-befejezés):
    recording_start.wav
    recording_end.wav

    Sorozatfelvétel hangja:
    Shuttercontinue.wav

    Tehát, ha pl. azt szeretnéd, hogy a hang 3 kiválasztásakor ne adjon ki hangot a telefon, akkor a "shutter3.wav" és a "shutter3_EX.wav"-ot kell megváltoztatnod. Ilyenkor nem ad ki hangot fényképezéskor,de fókuszáláskor még igen! Ha azt akarod, hogy akkor se adjon ki hangot, akkor az "AFcompleted.wav"-ot is meg kell változtatnod. (Ilyenkor viszont egyik beállításnál sem lesz hangja fókuszáláskor)

    Remélem érthetően írtam le. :)

    Mivel témát már telepítettél, ezért gyakorlatilag felesleges leírnom, de azért mégis idebiggyesztem: az ilyen módosítás elméletileg nem legális és garanciavesztéssel jár(hat).

    (szerk: javítottam a helyesírási hibák egy részét. :) )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák