Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • volvoguy

    addikt

    [OFF]kemény szócsatákat olvastam el a telefonról az utolsó oldalakon, és hát amire nekem szükségem volna egy telefon formájába, az először is hogy legyen benne normális webböngésző, mert szeretnék rajta netezni...jó minőségű kamera, amellyel fasza kis képetet és videókat lehet készíteni...jah, és minimum érintőkijelző..

    eddig az Arena volt a pártfogoltam, hisz nagyon tetszik...iPhone-t semmi pénzért nem vennék, mert egyrészt drága, meg nálam a játékok nem nyomnak annyit a latba...bár ha lenne felesleges 200-300ezer forintom, vennék egyet :C

    de az alsőbb árkategóriában maradva az Arena 65.000ért nagyon megéri....az már persze más kérdés, hogy minden telefonnak vannak hibái, de ha vacak a böngészője, akkor pl. nálam már megkérdőjeleződik a dolog...amúgy meg a GPS nálam nem fontos, nem vagyok nagy utazó...

    ilyenkor kell mérlegelni..keresel 80-90 ezer forintot...szüleiddel élsz, nem kell beszállnod a rezsibe, csak magadra költöd a saját pénzed...mit teszel? rögtön az első hónapi fizetésből veszel egy Arena-t...vagy esetleg melózol 2 hónapig, és veszel egy N97-et? aki melózik, és tud félretenni, így gondolkozik...én speciel a másodikat tartom valószínűbbnek, hisz az N97 valszeg olyan 120.000Ft-ra fog majd beállni, és amilyen videókat láttam róla, engem meggyőztek...szép nagy kijelző, nekem tetszik a billentyűzet megoldása...nagyon jó a kezelőfelület is...

    szal mindent az ár határoz meg...ha neked csak 70.000Ft-od van Arena-t veszel...ha gyűjtesz még, N97-et...vagy N900-at...[/OFF]

    Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

Új hozzászólás Aktív témák