Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz olbaidhun #7797 üzenetére

    Lejárt a mod. idő... :F

    Nézd. Nem hinném hogy itt bárkiért is ki kellene hogy állj topikon belül, mert mindenki meg tudja magát védeni akit esetleg sérelem ér, fórumos stílusban. Neked van a legnagyobb szád, a stílus miatt, illetve helyesbítek...a stílusom miatt, de azt hiszem az elmúlt időszakban túl sokat foglalkozol velem. Tehát ha már nem tudsz segíteni másnak, mert ezt ritkán látom tőled, legalább ne nyírd az idegeinket ilyen felesleges lelki fröccsökkel ráadásul alaptalanul, másokért kampányolva elsősorban. Te amikor idekerültél,úgy gondolom jóban voltunk. Meg is kaptad mindenre a választ, amiket kérdeztél tőlünk. Miért? Mert nem voltál balf@sz. Most hogy ezeket már tudod, ahelyett hogy felhasználnád segítségnyújtásra, kiállsz a balf@szok nevében és óbégatsz, nem is hsz-re reagálva, hanem csak úgy...mert kikivánkozott belőled. Úgy gondolom aki szellemileg fel van nőve, még ha van is rá válasz a topikban, normálisan van válaszolva. Akinek meg kicsit "paprikásabb" stílusban, az vagy kapcsoljon, vagy ha játssza a sértődöttet, és az értetlent, az lehet jobb is ha el van riasztva. Ez a véleményem.
    Az érzelmi kitöréseidet egyébként minden komolyabban figyelt topikba betehetnéd..pl ott az iPhone topik, ahol nem csak "chat szoba", "keress rá", "ki volt tárgyalva 1000x" válaszokat fogod megkapni nálam paprikásabb hangvételű hozzászólásban, de még ha tolsz 1-2 off hsz-t, az is ki van szedve. Ehhez képest Racecam birka türelmű volt, mert nem szólt azért amiért már szólhatott volna. Most szólt, mert kezd rossz irányba menni a topikon belüli rend. Ha ehhez három vagy négy topik lakóval kevesebben kellünk ide hogy rend legyen, mert senki se ért a szép szóból, meg fogja tenni a megfelelő lépéseket.
    Elég undorító, hogy megkaptam az "önjelelölt moderátori" titulust, mivel leírtam már párszor, segíteni próbáltam azzal, hogy esetleg tudom miért szólhatnak a moderátorok, és nem várom meg hogy szóljanak, hanem én próbálok meg szólni, aminek még nincs következménye. Jólesett volna egy "köszi Zack hogy szóltál" vagy bármi. Erre jött az "önjelölt moderátorozás"....viewdetails jól megfogalmazta, mi is a fő gond, ami nem biztos hogy bennem keresendő. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák