Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pter_

    tag

    válasz babosmiki #4334 üzenetére

    Nálam is teljes a boldogság az AOD-vel, az S6 ledje után. Ott azért tudtak keverdni az értesítések, pl. ha jött egy email meg mondjuk egy whattsapp üzenet, akkor már a led színéből nehéz volt megállapítani, hogy mi történt. Itt most simán látom. Ráadásul nem érzem túlzónak a fogyasztást sem, az S6 újkorában is nagyon neccesen bírta ki nálam az egy napot, 1-2 óra SOT mellet, a G6-ban még 3 óra SOT mellett is marad 30-40%.El sem merem képzelni, hogy mi lenne, ha kikapcsolnám az AOD.t :DD
    Az én telefonom is PartNero-s, mondjuk nem a 64GB-s verzió. Mielőtt vettem, felhívtam az LG-t és érdeklődtem a garancia felől, azt mondták, hogy az európai változatot 1 éven át javítják, ha van számla, mindegy, hogy hová szól. Mondjuk a srác a boltban azt javasolta, hogy inkább hozzájuk vigyem, mert, ha például nem javítják a telefont, hanem cserekészülékre jogosító bónt adnak, akkor azzal semmire nem megyek buktam a telefont. Állítólag ő ugyanúgy az LG-n keresztül javíttatja a készülékeket, de az ilyen helyzeteket ügyesen elkerüli :K

Új hozzászólás Aktív témák