Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryon87

    félisten

    válasz zombinyul #6788 üzenetére

    Smarttarifa XS csomagom van. Ez alapjáraton 3190Ft. Elvileg ez tartalmaz 80p beszélgetést és 200Mb netet.
    Ehhez kértem a +1Gb adatkeret csomagot vagy mi a bánat, az +1500Ft. És ennyi.
    + ugye a telótörlesztés.

    Mikor kihoztam a G4-et, valami egyéni csomaggal kaptam, ami 4400Ft volt, 80p + 40p beszéd és az alap 200mb +500mb adatkeret, ami nem volt elég, mert pillanatok alatt bezabáltam (kb 2.5 hét alatt).
    A mostani még mindig kitart, míg múlt hónapban ilyenkor már lassítottan képtartalom megjelenítése nélkül tudtam netezni, holott elméletileg a keret elfogyása után nuku net. Hát nekem volt, csak csigalassan :C

    Tablet most már játékra van inkább, persze mikor van rá időm. Laptopot nem szeretem, mert bármi baja lenne, nem kevés pénz a javítás, és házilag én nem tudnám megjavítani, ellenben az asztalit pont emiatt szeretem, mert bármi baj van, meg tudom csinálni, és be is tudom szerezni a cuccost hozzá. Így javítom az enyémet és páromét (amikkel nincs gond, ja és én raktam össze őket) + anyám gépét + apámét is (elváltak). Mindegyiket én raktam össze, igaz azok más őskori xarok :D

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Új hozzászólás Aktív témák